​با حضور نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی
برگزاری مراسم یادبود شهدای منا درشهرستان نیشابور
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۳
مراسم گرامیداشت شهدای منا، با حضور نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در این شهرستان برگزار شد.
 
به گزارش ایثارواحدخراسان رضوی،مراسم یادبود شهدای منا روز گذشته با حضور هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی در جوار آستانه مبارکه امامزاده محمد محروق و ابراهیم برگزارشد.
چنارانی شهدای منا را در راستا وهم سو باسایرشهدا دانست وافزود: تمامی شهدا افتخارآفرینان ایران اسلامی هستند و در باغ شهادت هم چنان به روی مشتاقانش بازاست. 
عضوکمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: نیشابوردر مقیاس جمعیت بعداز نجف آباد اصفهان دررتبه دوم ایثارگری قراردارد ودرحادثه منا نیز نیشابوربا اهدا ۴۶ شهید اولین وداغدارترین شهرایران است.
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی خدمت به جامعه ایثارگری را افتخارخود و سایرخدمتگزاران عنوان کردو گفت: از آنجائیکه خودم فرزند شهید هستم از خدمت به ایثارگران احساس خرسندی می کنم و از خداوند متعال خواستارام همیشه در رکاب خدمتگزاران خاندان شهدا باشم.
دراین مراسم سعیدشیبانی معاون استاندار و فرماندار، حبیب الله رجائی رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران نیشابور، اکبری مقدم دادستان، سیدعلی اکبرحسینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و احاد مردم به ویژه خانواده شهدای منا حضور داشتند.
این مراسم که به همت بنیاد شهید و امورایثارگران نیشابور برگزار شد، بخشی از وصیت نامه شهدای منا قرائت شد.
گفتنی است نیشابور با تعداد ۴۷ شهید و مشهد با ۲۶ شهید بالاترین آمار شهدای منا در خراسان رضوی را داشته‌اند و سبزوار با ۸ شهید، فیروزه با ۶ شهید، تایباد با ۴ شهید، خواف و داورزن ۲شهید، و شهرستان‌های جغتای، خوشاب، قوچان و باخزر هر کدام یک شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 218740