داخلی صفحه قزوین خبر
 
خواهر شهیدحجت‌الاسلام جمشید آقاجانی:
خواب برادرم در رویا حیات دوباره‌ای به مادرم بخشید/ قرب الهی رمز شهادت جمشید بود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۴
خواهر شهید حجت‌الاسلام جمشید آقاجانی گفت: مادرم در مراقبت‌های ویژه بستری شده بود که خواب برادرم موجب شد تا وی از حالت کما و بیهوشی خارج و حیات دوباره‌ای به مادرم بخشیده شود.
 
فاطمه آقاجانی در حاشیه مراسم تشییع پیکر حجت‌الاسلام جمشید آقاجانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: دلم به حال برادرم می‌سوزد که چند سال در غربت و به دور از خانواده بوده است و در حال حاضر از بازگشت پیکر مطهرش به آغوش خانواده خوشحال هستم.
وی افزود: دلم به حال مادرم می‌سوزد که سال‌ها منتظر بازگشت برادرم بود و به دلیل نیامدن برادرم حال خوشی نداشت؛ مادرم در مراقبت‌های ویژه و بخش آی.سی.یو بستری شده بود که خواب برادرم را می‌بیند و همین خواب وی را از حالت بی‌هوشی و کما بیدار می‌سازد و مادرم منتظر فرزندش بود و می‌دانست که فرزندش به آغوش خانواده باز می‌گردد.

خواهر شهید حجت‌الاسلام جمشید آقاجانی ضمن اشاره به پیام شهیدان ادامه داد: برادرم از شهادت و مفقوالاثر شدن خود اطلاع داشت و همواره به خانواده و فرزندان خود نسبت به ادامه‌دهنده راه شهدا سفارش و تأکید ویژه می‌کرد.

آقاجانی به مهم‌ترین ویژگی شهید حجت‌الاسلام جمشید آقاجانی پرداخت و عنوان کرد: حرکت در مسیر الهی و نزدیکی به خداوند موجب شهادت برادرم شد و برادرم همواره سفارش می‌کرد که خداوند را بهتر بشناسید، عبادت کنید و اقامه نماز را ترک نکنید. 
کد مطلب: 218755