نشست تکریم از بازنشستگان بنیاد بوشهر برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰
نشست تکریم از بازنشستگان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر در محل سالن اجتماعات بنیاد برگزار شد.
نشست تکریم از بازنشستگان بنیاد بوشهر برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام ابراهیم تشکری مدیر کل بنیاد استان بوشهر بازنشستگان بنیاد را ذخایر ارزشمند این نهاد دانست و اظهار داشت: اگر چه کارکنان خدوم بنیاد به مقام بازنشستگی نایل گردیده‌اند اما بایستی از تجربیات ارزنده آن ها و انتقال آن به کارکنان جدیدالورود به نحو مناسبی استفاده کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با اشاره به تلاش و زحمات ارزنده کارکنان بازنشسته بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر در جهت ارایه‌ی خدمات به جامعه ایثارگران، افزود: قطعا خدمات و فعالیت‌های این کارکنان از ارزش و جایگاه معنوی بالایی برخوردار است.
وی تصریح کرد: یکی از راه های که می تواند بازنشستگان بنیاد را هم چنان به عنوان یک نیروی فعال و پویا در صحنه نگه دارد توجه بیش از پیش مسئولین  کانون به بحث سلامت و نشاط بازنشستگان است که درحقیقت جزیی از نیازهای اولیه این عزیزان است.
تشکری ادامه داد: باید ظرفیت های همکاران بازنشسته را به خوبی شناسایی کرده تا با تعامل بیشتر با این عزیزان بتوان در رابطه با فعالیت های قابل وگذاری به همکاران بازنشسته مجوزهای لازم از مراجع ذی صلاح اخذ و از تجارب این مجموعه نیز استفاده بهینه به عمل آید.
وی خاطر نشان کرد: قدردان زحمات بازنشستگان بنیاد، این سرمایه های ارزنده خدمت رسان خاندان شاهد و ایثارگر هستیم.
سپس رضا حقیری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد گفت: تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان در آموزه های دینی و اخلاقی یک ارزش است و باید از تجربیات گران بهای شما عزیزان در عرصه های مختلف اجتماعی و کاری بهره مند گردیم.
وی افزود: تجارب ارزنده بازنشستگان باید در زمان خدمت مستند سازی شود تا بعنوان یک سند برای کسب تجربه نیروهای جدید ثبت گردد.
حقیری تصریح کرد: انشاالله طی یک ماه آینده مکان مناسبی در شان شما عزیزان با تجهیزات کامل جهت کانون بازنشستگان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید فعالیت های کانون را انجام دهید و همچنین اوقات فراغت خود را در کنار هم بگذرانید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 218775