داخلی صفحه سمنان خبر
 
جلسه مدیران بنیاد و اداره کار استان در حوزه اشتغال
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۱
مدیران کل بنیاد و کار ، تعاون و رفاه اجتماعی استان به منظور هم افزائی و شناسایی فرصت های شغلی برای ایثارگران تشکیل جلسه دادند .
جلسه مدیران بنیاد و اداره کار استان در حوزه اشتغال
 
به گزارش ایثار واحد سمنان ، حجت الاسلام حسن فریدون ، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان صبح روز چهار شنبه 22 شهریور 96 به منظور هم افزائی و شناسائی فرصت ها و ظرفیتهای بالقوه در زمینه شغل یابی و بکارگیری ایثارگران سطح استان با غنیان ، مدیر کل کار ، تعاون و رفاه اجتماعی استان تشکیل جلسه داد .
در این نشست که مشاور استاندار در امور ایثارگران ، معاونان و روسای حوزه اشتغال دو دستگاه نیز حضور داشتند در مورد ضرورت هماهنگی بیشتر میان اداره کار و بنیاد در زمینه فرصتهای شغلی و نیازهای ایثارگران بویژه در بخش مشاغل آزاد ، خانگی و تعاونیهای خانوادگی بحث و تبادل نظر کارشناسی صورت پذیرفت .
غنیان ، مدیر کل کار ، تعاون و رفاهاجتماعی استان آمادگی کامل خویش را برای برگزاری جلسات تخصصی و ارائه مشاوره های لازم از سوی کارشناسان اداره کار به ایثارگران جویای کار ، ارائه تسهیلات خود اشتغالی و حمایت از برخی مشاغل یدی و پر درآمد از قبیل جوشکاری ، تراشکاری ، قالب سازی ، برق صنعتی و صنعت ساختمان اعلام داشت .
در ادامه فریدون ، مدیر کل بنیاد استان نیز طی سخنانی اظهار داشت : ما بدنبال رایزنی با دستگاه ها ، شناسائی فرصتهای شغلی برای ایثارگران و ارزیابی عملکرد دستگاه ها در جذب 20 درصد سهمیه اختصاصی به ایثارگران و تشویق ایثارگران به فعالیت در بخش غیر دولتی هستیم . ایشان افزود : نزدیکی به پایتخت بهترین امتیاز استان برای تولید کنندگان بومی است و اهل فن قطعا مشکلی برای بازاریابی نخواهند داشت .
در پایان این نشست مقرر شد با ارائه آماری دقیق از ایثارگران بیکار ، در اولین جلسه شورای معاونان و روسای شهرستانهای بنیاد از کارشناسان فنی اداره کار نیز برای ارائه مشاوره های تخصصی دعوت به عمل آید .
 
کد مطلب: 218786
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...