​مدیر کل بنیاد خراسان رضوی،
اتحادو همسبتگی مردم متکی ولایتمداری است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۱
مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی گفت: اتحادو همسبتگی آحاد مردم جامعه متکی ولایتمداری است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، عابدین عابدی مقدم در دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم «محمد رضا سیدی» و «سلطان حسینی» ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدا اظهار کرد: شهدا، فرزندانی بودند که به ندای امام خمینی(ره) و امام خامنه ای لبیک گفته و نشان داده اند که روح ولایتمداری و جانبازی در راه دین تا عمق جانشان نفوذ کرده است.
وی پیروی از ولایت را رمز اتحاد و وحدت مسلمانان خواند وگفت: تا زمانی که مسلمانان با وحدت و اخوت در کنار هم زندگی کنند و با پیروی از ولایت زمانشان، اختلافات کوچک را کنار بگذارند، دشمن نمی تواند بین آنان رسوخ کرده و به آنان آسیب برساند.
مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی خطاب به والدین شهدای لشگر فاطمیون گفت: مسلمانان با اتحاد و هبستگی می توانند نیرنگهای دشمنان را بر علیه مسلمانان جهان خنثی کنند
وی  در همین رابطه افزود: شهدای مدافع حرم که درس گرفته مکتب اباعبدالله(ع) بودند خود را فدا کردند تا یاران و مسلمانان راه آنان را ادامه دهند.
عابدی مقدم تصریح کرد: خدا را شاکریم که امروز فرهنگ شهدا در جامعه جاری و ساری است و یقیناً اقتدار کنونی جمهوی اسلامی به برکت خون همین شهداست.
وی با بیان اینکه اتحاد و همدلی رمز همه موفقیت ها است، گفت: امروز برای خنثی کردن جنایات استکبار جهانی به ویژه آمریکا و اسرائیل و برای حفظ ارزش ها و آرمان های نظم مقدس جمهوری اسلامی نیاز به وحدت بیشتر و انسجام میان مسلمانان و تبعیت از ولی فقیه  است.
این دیدار با حضور فتحی مشاور استاندار در امورایثارگران ، ملکی رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران منطقه دو مشهدمقدس   کوشکی مشاور مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی برگزار شد.
گفتنی است شهید محمد رضا سیدی در 22دی 1364چشم به جهان گشود و در 4فروردین 1396 به مقام رفیع شهادت نائل امد همچنین شهید مفقود الجسد مدافع حرم «سلطان حسینی» در سن 24سالگی در سال 1394 در سوریه در نبرد حق علیه باطل به درجه شهادت نائل آمد.
کد مطلب: 218788