​برگزاری مسابقات ورزشی ویژه سالمندان ایثارگر (برادران) در مشهد مقدس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۹
مرحله استانی مسابقات ورزشی ویژه برادران سالمند شاهد و ایثارگر خراسان رضوی در مجموعه ورزشی 15خرداد برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، مرحله استانی مسابقات ورزشی ویژه برادران سالمند شاهد و ایثارگر خراسان رضوی در مجموعه ورزشی 15خرداد مشهد مقدس برگزار شد.
22 نفر از  برادران  شاهد و ایثارگر شامل پدران و فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان و فرزندان مذکر آنان در این مسابقه با یکدیگر به رقابت پرداختند.
این مسابقات در رشته های دوميداني استقامت ، تيراندازي ، دارت ، فريزبي ، بولس و پرتاب حلقه  برگزار شد که شركت كننده گان مي بايست در تمامی ماده ها امتیاز کسب کنند.
این مسابقات در رده سنی 60 سال به گروه های سنی64تا 60سال ، 69تا 65 سال، 74تا 70 سال ، 79 تا 75 سال و 80سال به بالاتر به سرپرستی هادی صالحی و مربیگری جوادی پیشکسوت دو میدانی برگزار شد.
در این مسابقات جانباز سرافراز علی وفادار نیا از منطقه سه مشهد مقدس ، پدر شهید ،محمد باقر حصاری از نیشابور  و جانبازان سرافراز فتح الله قاسم نژاد از منطقه دو مشهد مقدس و محمد علی جعفری از فریمان  به ترتیب رتبه ها ی اول رده های سنی 1322تا 1336 و بالای 80سال سن، را کسب کردند.
همچنین عابدی مقدم مدیر کل بنیادشهید و امورایثارگران خراسان رضوی با حضور در سالن ورزشی از روند برگزاری مسابقات و شرکت کنندگان دیدن کرد.
گفتنی است نفرات برتر برای مرحله کشوری مسابقات ورزشی ویژه سالمندان شاهد و ایثارگر 28شهریور ماه به سرپرستی و مربیگری هادی صالحی عازم  گردان کرج خواهند شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 218793