80 درصد پروژه ساخت المان شهدای گمنام درگز انجام شده است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۲
درگز- رییس شورای شهر درگز گفت: تاکنون بیش از 80 درصد پروژه المان شهدای گمنام درگز با صرف حدود 120 میلیون تومان محقق شده است.
80 درصد پروژه ساخت المان شهدای گمنام درگز انجام شده است
 
کد خبر : 331667 || تاریخ: 21 شهریور 1396
صبح توس: توحید غلامی در خصوص چرایی عدم تکمیل پروژه المان شهدایگمنام درگز به خبرنگار صبح توس اظهار کرد: این پروژه در سال 93 کلنگ زنی شد و بعدازآن، کار ساخت المان دو شهید گمنام شهرستاندرگز آغاز شد.
 وی با اشاره به مهم‌ترین اهداف ساخت این المان تصریح کرد: ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، از مهم‌ترین اهداف ساخت این المان است.
 وی افزود: تاکنون بیش از 80 درصد پروژه المان شهدای گمنام درگز با صرف حدود 120 میلیون تومان محقق شده است.
 رییس شورای شهر درگز خاطرنشان کرد: 30 میلیون تومان دیگر برای تکمیل پروژه المان شهدای گمنام درگز باید هزینه کرد تا عملیات مربوط به نصب گنبد، آیات قرآنی، کاشی‌کاری و نورپردازی پایان یابد.
 وی ادامه داد: این پروژه به طور کامل توسط مجموعه شهرداری و شورای شهر درگز انجام شده است؛ اما در حال حاضر بنا به دلایل مالی نمی‌توان زمانی را برای پایان ساخت این پروژه اعلام کرد.
 غلامی بابیان اینکه تاکنون کمک‌های خیرین در این شهرستان سبب حرکت‌های بزرگ‌شده است؛ گفت: کمک‌های مالی خیرین در پایان رساندن این پروژه چاره‌ساز خواهد بود و از کمک‌های آنان استقبال خواهیم کرد.
 وی افزود: میزبانی دو شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس در شهرستان درگز مایه خیر و برکت در این منطقه است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 218800