جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان بن برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۷
اسماعیل اسماعیلی رئیس بنیاد شهرستان بن، برگزاری مهمانی لاله ها، یادواره شهدای شهر وردنجان و آبروی محله شهر بن، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران را از برنامه های این کاگروه برای هفته دفاع مقدس عنوان کرد.
 
به گزارش "ایثار" چهارمحال و بختیاری: جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان بن روز چهارشنبه 22 شهریور ماه 96 در محل فرماندار و به ریاست معاون فرماندار شهرستان بن برگزار شد.
محمد حسین سعیدی نژاد معاون فرماندار شهرستان در این جلسه با ارج نهادن به مقام شامخ شهدا گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بخصوص در میان نسل جوان موجب حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی می شود.
وی ادامه داد: ترویج فرهنگ دفاع مقدس باعث اعتلای نظام اسلامی می شود و دستگاههای اجرایی شهرستان در این خصوص اهتمام لازم را داشته باشند.
سعیدی نژاد با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درباره شهید محسن حججی خاطرنشان کرد: صلابت وی باعث بیداری جهانیان و حقانیت اسلام شد.
وی با بیان اینکه در سال بیش از دهها یادواره برای شهدای شهرستان بن برگزار می شود تأکید کرد: با نظارت دبیر برگزاری یادواره ها و به منظور تقویت و ترویج ایثار و شهادت بخشی از این امر به سازمان های مردم نهاد و هئیت های مذهبی متقاضی سپرده شود.
اسماعیل اسماعیلی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بن، برگزاری مهمانی لاله ها، یادواره شهدای شهر وردنجان و آبروی محله شهر بن، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران را از برنامه های این کاگروه برای هفته دفاع مقدس عنوان کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 218807
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...