داخلی صفحه قزوین خبر
 
کارکنان بنياد با سعه صدر با خانواده ايثارگران تعامل داشته باشند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۰
خبرگزاري آريا- مديرکل بنياد استان قزوين گفت: با توجه به اينکه کانون توجهات مراجعان بنياد حوزه رياست است، کارکنان اين حوزه بايد سعه صدر بيشتري در تعامل با خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران داشته باشند.
 
به گزارش خبرگزاري آريا، جلسه حوزه رياست بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قزوين به منظور بررسي مسايل و مشکلات واحدهاي مختلف اين حوزه و ارايه‌ راهکارهاي اجرايي در جهت سرعت بخشيدن به تکريم ارباب‌رجوع برگزار شد.
در اين جلسه، غلامرضا حقايق‌پور، مديرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قزوين گفت: کارکنان حوزه رياست در مواجه با ارباب‌رجوع بايد داراي شاخص‌هاي ويژه‌ تعامل اخلاقي و اجرايي با جامعه هدف باشند.
وي افزود: اگر چه کارکنان بنياد نسبت به کارکنان ساير دستگاه‌ها به واسطه نوع تعاملي که با ارباب‌رجوع دارند بايد داراي شاخص‌هاي ويژه باشند که در حوزه رياست اين شاخص‌ها ابعاد مختلفي پيدا مي‌کند. لذا کارکنان حوزه رياست با استفاده از برنامه‌هاي کاربردي بايد تلاش داشته باشند تا تکريم ارباب‌رجوع را به نحو شايسته اجرايي کنند.
مديرکل بنياد استان افزود: با توجه به اينکه کانون توجهات مراجعان بنياد حوزه رياست است، کارکنان اين حوزه بايد سعه صدر بيشتري در تعامل با خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران داشته باشند.
گفتني است، انجام نظرسنجي از ارباب‌رجوعان در جهت بررسي ميزان رضايتمندي خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران از واحدهاي مختلف يکي از مصوبات اين نشست بود.
همچنين ايجاد تنوع در برنامه‌هاي ملاقات عمومي خانواده‌ها با مديرکل و اجراي برنامه‌هايي که با حضور جامعه هدف برگزار مي‌شود در دستور کار بنياد قرار گرفت.
کد مطلب: 218809
مرجع : آریا