عضو کمیسیون امنیت ملی خبر داد:
مستمری خانواده های شهدای منا برقرار می شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۹
نیشابور- عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: پرونده شهدای منا در کمیسیون امنیت ملی بررسی شد و مستمری خانواده های شهدای منا به زودی برقرار می شود.
مستمری خانواده های شهدای منا برقرار می شود
 
کد خبر : 331694  ||  تاریخ: 21 شهریور 1396
به گزارش صبح توس؛ هاجر چنارانی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در مراسم گرامیداشت شهدای منا که شامگاه سه شنبه21شهریورماه در محل امام زاده محروق برگزار شد گفت: یاد وخاطره همه انسان هایی که برای برافراشتم پرچم جمهوری اسلامی ایران جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند.
وی افزود: روزی که در تشییع جنازه این عزیزان شرکت کردم گفتم که این افراد شهید هستند و مقام معظم رهبری نیز اشاره فرمودند که این عزیران در جوار شهدا دفن شوند.
چنارانی گفت: پرونده شهدای منا در کمیسیون امنیت ملی بررسی شد و مستمری خانواده های شهدای منا به زودی برقرار می شود و بقیه مشکلات نیز بزودی حل خواهد شد و بعد از برگشت کاروان حجاج جلسه ای دیگر در کمیسیون امنیت ملی برگزار خواهیم کرد که مصوبات دیگری را برای این خانواده ها در پی خواهد داشت.
وی بیان کرد: ما خانوده های شهدا باید اتحاد داشته باشیم و بداینم شهدا زنده هستند و نزد خداوند رزق و روزی می گیرند، چهشهدای دفاع مقدس، منا و شهدای مدافع حرم همه شهدای اسلام هستند.
نمانیده نیشابور و فیروزه گفت: دومین شهرستان شهیدپرور ایران اسلامی با توجه به جمعیت شهرستان هستیم، در شهیدپروری و ولایتمداری نیشابور همیشه افتخارآفرین است.
وی ادامه داد: ما فرزندان شهدا آموختیم که پدر ما در جمهوری اسلامی ایران مقام معظم رهبری است و امروز این تفکر  برتر به شما نیز منتقل می شود، نیشابور با توجه به گستردگی خانواده شهدا ممکن است نسبت به برخی کوتاهی صورت گرفته باشد اما ما سعی خود را می کنیم تا برای تمام قسمت های بنیاد شهید اعتبارات ویژه ای بگیریم تا به خانواده شهدا برسد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 218817