امام جمعه صالح آباد:
شهدا نعمت امنیت را به ارمغان آوردند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۵
شهدا نعمت امنیت را به ارمغان آوردند
 
کد خبر: 19633 || تاریخ : 22  شهریور 1396
 روزنامه خراسان رضوی: بهره مند- شهدا نعمت امنیت را برای ما به ارمغان آوردند و ما مدیون خانواده های شهدا هستیم، شهدای مدافع حرم در غربت رفتند، مهاجرت کردند، با ایمان راسخی که داشتند جهاد کردند و جانشان را در راه رضای خداوند دادند و خداوند متعال برای این کار بالاترین درجه را قرار داده است.
امام جمعه صالح آباد در مراسم یادواره شهدای مدافع حرم و شهدای منطقه صالح آباد، افزود: خدای متعال می فرماید « هر کس خانواده شهیدی را خشنود کند مرا خشنود کرده است» و اگر ما امنیت و عزت داریم و می توانیم در کمال آزادی اعتقادات خودمان را بیان کنیم به خاطر شهداست.
 حجت الاسلام محمد بختیاری اظهار کرد: شهید حججی با شجاعت و شهامت مثال زدنی خود، الگوی بسیار خوبی برای جوانان کشورهای اسلامی است، شهیدی که ذلت دشمن را به جهانیان نشان داد و پستی و خواری نوکران استکبار را آشکار کرد.
امام جمعه اهل سنت منطقه صالح آباد نیز در این مراسم گفت: از صدر اسلام تاکنون جوانان زیادی جانشان را برای اسلام داده اند اما شهید حججی برای دفاع از اسلام به سوریه رفت و با شجاعتی که داشت با دشمنان جنگید و برای همه جوانان امت اسلامی الگو شد.
مولوی عبدالباقی یوسفی افزود: امنیتی که در کشور ما وجود دارد مدیون رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، خون شهدا و وحدت بین مردم است .
لازم به ذکر است مراسم یادواره شهدای مدافع حرم و شهدای منطقه صالح آباد با حضور خانواده های شش شهید از شهدای مدافع حرم مشهد، گروهی از مداحان خراسان رضوی به سرپرستی احمد واعظی و مردم منطقهصالح آباد دوشنبه شب در مسجد قائم آل محمد (عج) این شهر برگزار شد.
انتهای پیام /
کد مطلب: 218821