داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: هفته دفاع مقدس بهترین زمان برای تجلیل از رشادتهای رزمندگان اسلام است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در دیدار با خانواده شهدای شهرستان میبد گفت: هفته دفاع مقدس بهترین زمان برای تجلیل از رشادتهای رزمندگان اسلام است.
مدیرکل بنیاد یزد: هفته دفاع مقدس بهترین زمان برای تجلیل از رشادتهای رزمندگان اسلام است
 
به گزارش "ایثار یزد" مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران یزد به همراه فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان میبد به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس با خانواده شهدای این شهرستان دیدار و از صبر و پایداری آنان تقدیر کرد.
احمد ابراهیمی تصریح کرد: هفته دفاع مقدس بهترین زمان برای تجلیل از رشادتهای رزمندگان اسلام است و ما وظیفه خود می دانیم به این مناسبت ضمن دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یاد و خاطره آن عزیزان را گرامی داریم.
وی تاکید کرد: دیدار با خانواده های شهدا جدا از اینکه وظیفه ای مقدس برای ما محسوب می شود, یقیناباعث تجدید قوا برای ادامه خدمت خواهد بود.
فرماندار میبد نیز با تقدیر از صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا گفت: امنیت ایران اسلامی مرهون ایثار عزیزانی است که آسایش هم میهنانشان را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و در این راه هستی خود را تقدیم اسلام کردند.
حسین فلاح یادآور شد: اگر امروز ما به راحتی و در کمال امنیت و آرامش به امور روزمره خود مشغول هستیم وام دار کسانی است که با رشادتی مثال زدنی دشمنان اسلام را از مرزهای میهن اسلامی عقب راندند و در این راه بخشی یا همه هستی خود را تقدیم کردند.
در این دیدارها از 42 خانواده شهید میبدی تجلیل شد.
کد مطلب: 218827