قبول مسئوليت خدمت به شهدا يک فرصت طلايي است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۷
خبرگزاري آريا- قائم مقام بنياد شهيد وامورايثارگران خراسان رضوي تصريح کرد: قبول مسئوليت خدمت به خانواده هاي شهدا و ايثارگران يک فرصت طلايي است که خداوند هديه کرده است تا ما را مورد آزمون الهي قرار دهد.
قبول مسئوليت خدمت به شهدا يک فرصت طلايي است
 
کد خبر: 20170913104443514 || تاریخ: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶
به گزارش خبرگزاري آريا، قاسم ملکدار در جلسه توديع و معارفه رئيس ستاد شاهد آموزش و پرورش خراسان رضويضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: شهيد حججي که از نسل دفاع مقدس نبود در زماني شهيد شد که باور قلبي به ياري دين اسلام ناب محمدي داشت و براي دفاع از اسلام در سوريه همانند آقا عبدالحسين (ع) سر داد.
وي افزود: شهيد حججي ايمان و باور قلبي داشت که بايد دوبار به شهادت برسد، يکبار در دفاع از دين اسلام ناب محمدي و يک بار بعد از ظهور حضرت مهدي (عج) تا در رکاب امام زمان نيز  شهادت را تجربه کند و اين باور و اعتقاد در نسل سوم و چهارم از حجت هاي خداوند متعال است.
قائم مقام بنياد شهيد وامورايثارگران خراسان رضوي تصريح کرد:  قبول مسئوليت خدمت به خانواده هاي شهدا وايثارگران يک فرصت طلايي است که خداوند هديه کرده است تا ما را مورد آزمون الهي قرار دهد.
ملکدار افزود: در راستاي ارتقاي سطح اعتماد سازي و رضايتمندي جامعه ايثارگري بايد از فرصت ها استفاده و در ترويج فرهنگ ايثار و شهادت تلاش کنيم.
وي ضمن تقدير و تشکر از زحمات رمضاني رئيس سابق ستاد شاهد و ايثارگر آموزش و پرورش استان خراسان رضوي افزود: پژوهش و بررسي زندگي شهدا، فرهنگ ايثار و شهادت را ترويج مي دهد.
ملکدار خاطر نشان کرد: در آموزش و پرورش بايد توجه ويژه اي به نقش ارتباطي مديران با جامعه ايثارگري،تکريم حداکثري از فرزندان شهدا و ايثارگران و همچنين توجه ويژه به امنيت اخلاقي و فرهنگي مدارس شهدا داشت زيرا دشمن از هر ترفندي براي آسيب رساندن به فرهنگ و ايثار و شهادت استفاده مي کند.
اين مراسم که با حضور کاظمي مدير کل آموزش و پرورش خراسان رضوي و مديران مناطق آموزش و پرورش مشهدمقدس برگزار شد شادکام به عنوان رئيس ستاد شاهد و امورايثارگران آموزش و پرورش خراسان رضوي معرفي شد.
انتهای پیام / 
کد مطلب: 218838