داخلی صفحه قزوین خبر
 
معاون تعاون بنیاد قزوین:
از 70 والدین شهید بالای 90 سال دیدار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲
از 70 والدین شهید بالای 90 سال استان قزوین با هدف ارایه‌ی خدمات درمانی و رفاهی به آنها دیدار شد.
 
محمدرضا علی‌اکبربیک معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار واحد قزوین گفت: از مهمترین فعالیت‌های بنیاد، برقراری ارتباط عاطفی با جامعه ایثارگران است به همین منظور مسوولان و کارکنان این نهاد به دیدار آنها می‌روند.
وی افزود: تجلیل و تکریم، رفع مشکلات و ارایه‌ی خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به جامعه ایثارگران از جمله اهداف این دیدارهاست.
این مسوول با اشاره به اینکه پدران و مادران شهدا به دلیل کهولت سنی بیشتر در معرض بیماری‌ها هستند، گفت: براساس دستورالعمل بنیاد مرکز، مقرر شد از والدین شهدای بالای 90 سال با تشکیل اکیپ‌هایی دیدار شود تا به سرعت وضعیت درمانی و رفاهی آنها بررسی گردد.
علی‌اکبربیک افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین نیز براساس این دستورالعمل برنامه‌ریزی کرد و از والدین شهدای بالای 90 سال با تشکیل گروه‌هایی به منظور ارایه‌ی خدمات درمانی و رفاهی و رفع مشکلات آنها دیدار به عمل آورد.
معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: این دیدارها با حضور مسوولان و کارکنان بنیاد صورت گرفته تا وضعیت جسمی و روند زندگی آنها بررسی گردد و نیازهایشان برآورده شود.
وی گفت: مسوولان و کارکنان بنیاد ضمن دیدار از والدین شهدای یاد شده و تجلیل از مقام آنها، اقدامات لازم را جهت رفع مشکلات این قشر معظم جامعه انجام دادند.
گفتنی است: استان قزوین 70 والدین شهید بالای 90 سال دارد.
کد مطلب: 218857