امنیت امروز مرهون خون شهدا است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۴
مربی حلقه های صالحین سپاه سردشت در یادواره شهدا، گفت: امنیت جامعه مرهون و مدیون خون شهدا است.
امنیت امروز مرهون خون شهدا است
 
به گزارش خبرنگار بُلفَت، “ماموستا احمد شریعتی” عصر سه شنبه در یادواره شهدای معظم پایگاه های مقاومت بسیج شهید صالح زاده و شهید صفرزاده که در مسجد حاج رسول واحدی سردشت برگزار شد، اظهار کرد: شهیدان کسانی بودند که مسیر حقیقت را یافته و با پافشاری بر مقاومت در راه اسلام گام برداشتند.
مربی حلقه های صالحین سپاه سردشت امنیت و اقتدار جامعه را مرهون خون شهدا دانست و افزود: امروز باید راه و سیره شهدا برای نسل جوان تبیین شود تا ارزش و آرمان های نظام و انقلاب به آیندگان منتقل شود.
وی تصریح کرد: کار جوانان امروزی در عرصه و میدان مبارزه با تهاجم فرهنگی ارزشمند است چرا که در دوران دفاع مقدس شهدا کم نگذاشتند و میدان جهاد اکبر و جهاد نفس را خالی نکردند.
بر اساس گزارش بُلفَت، شهرستان سردشت با توجه به تناسب جمعیتی دومین شهر کشور از نظر تعداد شهدا است که در دوران دفاع مقدس ۸۵۳ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده که ۱۱۱ تن از این شهدای والامقام از بسیجیان و پیشمرگان کرد مسلمان و ۶۱۳ نفر نیز شهدای مردمی هستند.
شهرستان سردشت با جمعیت ۱۲۰ هزار نفر در جنوب آذربایجان غربی، در مرز کشورمان با اقلیم کردستان عراق واقع شده که در ۷ تیر سال ۶۶ توسط رژیم بعث عراق بمباران شیمیایی شد و در جریان آن ده ها تن شهید و بیش از ۸ هزار مصدوم شیمیایی به جا ماند.
 
کد مطلب: 218858