در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس؛
شهادت مدافعان حرم اعتباری دیگر برای ارزش های اسلامی است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۷
معاون هماهنگ کننده سپاه سردشت با اشاره به رشادت و از خودگذشتگی مدافعان حرم در دفاع از آرمان های انقلاب و شهدا گفت: شهادت مدافعان حرم اعتباری دیگر برای ارزش های اسلامی است.
شهادت مدافعان حرم اعتباری دیگر برای ارزش های اسلامی است
 
به گزارش خبرنگار بُلفَت، “سرهنگ مصطفی حبیبی” روز سه شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: دفاع مقدس حرکت عظیم دینی، مذهبی و فرهنگی بود که به الگو و اسوه ای برای ایثار و شهامت نسل سوم و چهارم انقلاب تبدیل شد.
دبیر ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس سردشت، افزود: امروز مدافعان حرم، آبرو و اعتباری تازه برای این نظام به ارمغان آوردند که نمونه بارز آن شهید محسن حججی بود که با شهادت این رزمنده مدافع حرم، عظمتی دوباره به ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی افزوده شد.
وی به اهداف گرامیداشت دفاع مقدس پرداخت و افزود: تبیین مدیریت کارمد رهبری معظم انقلاب اسلامی، تکریم شهیدان والامقام و ایثارگران، تبیین قدرت دفاعی کشور در گذشته و حال و چگونگی آن در آینده، تشریح روحیه و قدرت جهادی در نحوه اداره جنگ تا کسب پیروزی، و تبیین وحدت کلمه همه اقوام از جمله اهداف برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سردشت است.
سرهنگ حبیبی تصریح کرد: برگزاری صبحگاه مشترک، یادواره های شهداء زنان شهیده و شهدای کارگری، پیاده روی خانوادگی، به صدا درآوردن زنگ انقلاب در مدارس و جشن شکوفه ها، برگزاری ویژه برنامه و نشست های روشنگری، افتتاح ۳ مساجد و غسالخانه روستایی با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد ریال از مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان هستند.
 
کد مطلب: 218862