سرپرست بنیاد بینالود،
فرهنگ ايثار و شهادت ، در زمره ي عالي ترين مفاهيم الهی قرار دارد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰
سرپرست بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان بینالود گفت: فرهنگ ايثار و شهادت ، در زمره ي عالي ترين مفاهيم الهی قرار دارد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، هادی خان در دیدار با خانواده شهیدان سید ابوالفضل معراجی و  سید حسین علوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: ايثار و شهادت ، به عنوان يك فرهنگ متعالي در زمره ي عالي ترين مفاهيم الهي و نتيجه والاترين ارزش هايي مي باشند كه يك انسان متعهد مي تواند به آن مقام دست يابد.
وی با بیان اینکه اگر فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه، توسعه، اشاعه و گسترش پيدا كند همه دشواري ها، مشكلات و موانع بر طرف مي شود،تصریح کرد: شهدا در مسير كمال و هدف والاي خود حركت كردند و هر جا كه احساس مي كردند به دفاع از نظام مي پرداختند و ناملايمات را تحمل می كردند و سرانجام در اين راه مقدس به شهادت رسيدند.
سرپرست بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان بینالود افزود: امروز فرهنگ ايثار و شهادت طلبي و روحيه ايثارگري در اخلاق و رفتار همه مديران باید تقويت و نهادينه شود و لحظه اي از فرهنگ ايثار و شهادت فاصله نگيریم.
گفتنی است سید ابوالفضل معراجی و  سید حسین علوی در سال ۱۳۴۱و۱۳۵۸در شاندیز چشم به جهان گشودند و در 12مرداد 1364 و 15بهمن1378 در کور کله میرجاوه(زاهدان) و خواجه انجیر سنگان خواف در درگیری با اشرار مسلح به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 218872