​معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید وامورایثارگران
دفاع مقدس سند افتخار آفرین نظام مقدس ایران اسلامی است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۵
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امورایثارگران گفت: شهدا، جانبازان و آزادگان افتخار آفرینان دوران دفاع مقدس ایران اسلامی و مایه خیر و برکت برای جامعه هستند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، سید منصور میرمرادی صبح امروز در مراسم آغاز احداث ساختمان بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان نیشابور اظهار کرد: شهدا، جانبازان و آزادگان افتخار آفرینان دوران دفاع مقدس ایران اسلامی و مایه خیر برکت برای جامعه هستند. 
وی تصریح کرد: حضور جانبازان و آزادگان در جامعه نشان از افتخار آفرینی این عزیزان در نظام مقدس ایران اسلامی دارد که مانند ستاره در تاریخ این ملت می درخشند.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امورایثارگران  به تاریخ کشور ها اشاره کرد و گفت:  تاریخچه هر کشور دریچه ای به سوی تمدن آن ملت است زیرا اگر بخواهیم مردم یک جامعه را بشناسیم باید تاریخ آن ملت را بخوانیم و دفاع مقدس  سند افتخار تاریخ ایران اسلامی است .
وی با بیان اینکه دفاع مقدس شایسته ترین واژه برای جنگ تحمیلی هشت ساله است، افزود: در جنگ تحمیلی هشت ساله ما آغاز گر جنگ نبودیم و فقط از میهن و حکومت اسلامی خود دفاع کردیم به صورتی که حتی یک وجب از خاک سرزمینمان را از دست ندادیم و دفاع مقدس برای ملت ایران اسلامی تبدیل به ارزش افتخار آفرین شد.
میرمرادی در همین راستا افزود: شهدا به بالاترین درجه رفیع کرامت انسانی دست یافتند و نام و آرمان شهدا سرلوحه تمامی فعالیت ها مسئولین شده است .
وی به تاکیدات امام راحل اشاره کرد و گفت: امام خمینی (ره) بر حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکید و توصیه کردند ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امورایثارگران با بیان اینکه مدیون جانفشانی شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان هستیم،  اظهار داشت: امروز ما وظیفه داریم با ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت دین خود را به شهدا ، جانبازان و آزاده گان ادا کنیم.
وی ضمن تشکر و قدردانی از مدیر کل بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی گفت: بسیار خشنود و خرسند هستم که مسئولین استان و شهرستان نیشابور اکثرا از جامعه ایثارگران هستند و مردم این شهر با انتخاب درست و شایسته می توانند سکان خدمتگزاری به جامعه ایثارگری را در دست بگیرند.
میرمرادی به شرایط سخت اقتصادی جامعه امروز اشاره کرد و گفت: خدارو شاکر هستیم که پیام آور فرهنگ و ایثار وشهادت در جامعه هستیم و با همین فرهنگ متعالی و صبر و گذشت میتوانیم از تگناهای اقتصادی عبور کنیم و باهمسبتگی و تلاش مضاعف گام در جهت موفقیت ها برداریم.
در این مراسم که فرماندار نیشابور، مدیر کل بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی، فرماندهان نظامی و انتظامی ، تنی چند از روسای ادارت و خانواده های شهدا و ایثارگران نیشابور حضور داشتند کلنگ احداث ساختمان بنیاد شهید وامورایثارگران این شهرستان به زمین زده شد.
کد مطلب: 218876