مديركل بنياد شهيد وامورايثارگران استان كهگيلويه وبويراحمد:
والدین شهدا سرمایه‌های معنوی کشور هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۰
مديركل بنياد شهيد وامورايثارگران استان كهگيلويه وبويراحمدبا تجلیل از جایگاه خانواده معظم شهدا گفت: والدین معظم و معزز شهدا سرمایه‌های معنوی کشور هستند.
 
به گزارش خبرنگار  ايثار از باشت ،سيد منصور موسوي  ظهر امروز در ديدار با تعدادي از  والدین شهدا شهرستان باشت  اظهار داشت: از توصیه‌های من به مديران وكاركنان بنياد دیدار با خانواده شهدا است چراکه با دیدن شما روحیه صبر، استقامت و مقاومت در انسان زنده می‌شود.
وی افزود: خانواده معظم شهدا از سرمایه‌های معنوی کشورمان به شمار آمده که باید وجود پربرکت این افراد را غنیمت بدانیم.
مديركل بنياد استان با اشاره به تأکید بر دیدار با خانواده شهدا گفت: خانواده شهدا به‌عنوان اسوه‌های مقاومت و ایثار برای انسان‌ها بهترین مربی بوده و فرزندانی را تربیت‌ کرده‌اند که انتهای زندگی‌شان ختم به خیر واقعی یعنی شهادت  شده است.
وی با تأکید بر جایگاه خانواده شهدا در جامعه خاطرنشان کرد: خدمتی نیست که بتواند ایثار و فداکاری این عزیزان را جبران کند چراکه فدا کردن عزیز کار راحتی نبوده اما این بزرگواران برای حفظ دین و انقلاب این کار را کردند.
موسوي  در ادامه افزود: کشور ایران همیشه مورد طمع و دست‌اندازی قدرت‌های جهانی بوده و هست لذا اگر به نقشه 300 سال گذشته کشور خود نگاه کنیم می‌بینیم که مناطق بسیاری از کشور جداشده است.
وی ایثار رزمندگان و خانواده آن‌ها را دلیل اصلی اقتدار جمهوری اسلامی برشمرد و ابراز کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی صدام با راه‌اندازی جنگ نیابتی از سوی استکبار به کشور ما حمله‌ور شده انتظار می‌رفت کشوری که تازه انقلاب کرده و هنوز ثبات لازم در آن برقرار نبود توان مقابله با دشمن را نداشته باشد.
وی افزود: کارشناسان جنگی و تئوریسین‌ها بیگانه در جنگ تحمیلی همه جنبه‌ها را لحاظ کرده اما همت، غیرت، دین‌داری، دلاوری و مقاومت فرزندان این مرزوبوم را نادیده گرفته بودند لذا آنها بازنده جنگ تجمیلی شدند.
مديركل بنياد شهيد وامورايثارگران استان  بابیان اینکه وحدت رمز پیروزی است خاطرنشان کرد: ما باید وحدت و هم‌بستگی خود را حفظ کرده چراکه دلیل پیروزی ما در عرصه‌های مختلف همانند دفاع مقدس  وحدت و اطاعت از ولی‌فقیه بود لذا هرکجا بوی تفرقه بیاید باید از آن پرهیز کرد.
پايان پيام
کد مطلب: 218877