مديركل بنيادشهيد وامورايثارگران استان كهگيلويه وبويراحمد:
حفظ روحیه ایثار و شهادت نیاز امروز جامعه است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۲
مديركل بنياد شهيد وامورايثارگران استان كهگيلويه وبويراحمدگفت:حفظ روحیه ایثار و شهادت را از نیازهای امروز جامعه دانست.
 
به گزارش خبرنگار ايثار از باشت ؛ سيد منصور موسوي مديركل بنياد شهيد وامورايثارگران استان كهگيلويه وبويراحمد ظهر امروز در ديدار با فرماندار باشت اظهار كرد:برای حفظ و ترویج روحیه ایثار و شهادت در جامعه، برقراری ارتباط مناسب با خانواده ایثارگران و نهادهای فرهنگی و مذهبی ضروری است.
وی افزود: در شرایط کنونی دشمنان انقلاب اسلامی با جنگ نرم مانع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می‌شوند و برای مقابله با آن باید در جبهه فرهنگی آمادگی لازم وجود داشته باشد.
موسوي  یکی از روش‌های مبارزه با جنگ نرم دشمن را زنده نگه داشتن یاد و خاطره ایثارگران و ترویج این فرهنگ در جامعه ذکر کرد.
مديركل بنياد استان  با بیان اینکه، جایگاه شهدا در نزد جامعه ما بسیار رفیع است، تصریح کرد: برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا باید فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود تا این عزیزان همیشه در ذهن مردم جاوید بمانند. 
وی در ادامه با اشاره به اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران فعالیت سیاسی ندارد، تصریح کرد: بنیاد شهید در هیچ دسته‌بندی سیاسی وارد نمی‌شود.
وي با بیان اینکه، به رشادت ها و از جان گذشتگی ها و به تاریخ دور و نزدیک این استان، افتخار می کینم، تاکید کرد: باید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برداریم و برای نهادینه کردن این فرهنگ معنوی تلاشی همیشگی داشته باشیم. 
موسوي با تاکیدبر اینکه اولین هدفی که در دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران مورد نظر است بحث تکریم و تجلیل آنان است، گفت: سال گذشته در بحث تجلیل و تکریم از خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان توانستیم عملکرد خوبي  را کسب کنیم و این مهم ممکن نبود مگر با همدلی و همراهی همه ی مسوولان استان كه در راس آن استاندار محترم استان بود که با سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران همکاری کرده و حضور فعالی داشته اند.
پايان پيام
کد مطلب: 218878