​فرماندار سبزوار
دفاع مقدس یادآور رشادت شهدا ، جانبازان و آزادگان است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۲
معاون استاندار و فرماندار شهرستان سبزوار گفت: دفاع مقدس یادآور رشادت های شهدا، جانبازان و آزادگان غیرتمند ایران برای دفاع از ناموس، آزادگی و اسقلال و عزت ملت بود.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، احمد برادران در نشست هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس که در سالن اجتماعات فرمانداری سبزوار با حضور مسئولین این شهرستان برگزار شد، افزود: دفاع مقدس حماسه بی بدیل ایران در نبرد با استکبار و عامل عزت و افتخار ملت در سطح ملی و بین المللی است.
فرماندار سبزوار با اشاره به جنگ نرم دشمن برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی اظهار کرد: تبیین ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای نسل جوان و نوجوان کشور وظیفه مهمی است که توجه همه مسئولان را می طلبد.
وی افزود: در راستای حفظ ارزشهای دوران دفاع مقدس 137 عنوان برنامه فرهنگی هنری در این شهرستان برگزار می شود.
برادران اظهار کرد: امنیت، عزت و پیشرفت های روز افزون جمهوری اسلامی به برکت دوران دفاع مقدس، خون شهدا و رشادت رزمندگان و پیروی از ولایت فقیه، وحدت و همدلی مسئولان ومردم  بدست آمد.
در این نشست مهدی محتشم رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار نیز افزود:دفاع مقدس سمبل استقامت و مقاومت ملت مقابل زیاده طلبی استکبار جهانی بود.
وی گفت: دفاع مقدس سمبل استقامت، پایداری و مقاومت ملت ایران  در برابر زیاده طلبی استکبار جهانی بود.
محتشم با اشاره به برخی از برنامه های این بنیاد در هفته دفاع مقدس افزود:اجرای رژه توسط جانبازان،عطر افشانی گلزار شهدا،دیدار با خانواده های شهدای دفاع مقدس،برگزاری یادواره با همکاری ناحیه مقاومت بسیج و برپایی نمایشگاه عکس از جمله برنامه های این نهاد در هفته دفاع مقدس می باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 218879