مديركل بنياد شهيد وامورايثارگران استان كهگيلويه وبويراحمد
آزادگان سندهای زنده هشت سال دفاع مقدس هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۵
مديركل بنياد شهيد وامورايثارگران استان كهگيلويه وبويراحمدگفت:آزادگان سندهای زنده هشت سال دفاع مقدس هستندوباید صبر وایثار آزادگان برای نسل سوم و چهارم انقلاب بیان شود.
 
به گزارش خبرنگار ايثار از چرام ؛سيد منصور موسوي مديركل بنياد شهيد وامورايثاگران استان كهگيلويه وبويراحمد عصر امروز در ديدار وسركشي از تعدادي از آزادگان شهرستان چرام  با بیان این مطلب افزود: یکی از راه‌های مقابله با تهاجم فرهنگی غرب بیان یادها و خاطرات هشت سال دفاع مقدس، صبر و ایثار آزادگان و رزمندگان و انتقال آن به نسل سوم و چهارم انقلاب است.
موسوي  با بیان این‌که آزادگان سندهای زنده هشت سال دفاع مقدس هستند،اظهارداشت:آزادگان در دوران اسارت سال‌های سختی را سپری کردند و با تمام وجود انقلاب را پاسداری و بارور کرده‌اند.
وي در ادامه  گفت:آزادگان با تحمل سخت‌ترین شرایط به دشمنان نشان دادند که همیشه و در همه حال پشتیبان ولایت فقیه و انقلاب اسلامی هستند.
موسوي  با بیان این‌که در زمان کنونی شناخت دشمنان سخت‌تر از زمان جنگ است، افزود: امروز باید با تلاش و بالابردن آگاهی و اطلاعات خود، دشمنان را به خوبی شناخت و با پشتیبانی از ولایت توطئه‌های آنها را خنثی کرد.
پايان پيام
کد مطلب: 218880