معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد:
دفاع مقدس سند افتخارآفرین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۷
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: شهدا، جانبازان و آزادگان افتخارآفرینان دوران دفاع مقدس ایران اسلامی و مایه خیر و برکت برای جامعه هستند.
دفاع مقدس سند افتخارآفرین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است
 
به گزارش «ایثار» سید منصور میرمرادی صبح روز پنجشنبه 23 شهریور ماه در مراسم آغاز احداث ساختمان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیشابور اظهار کرد: شهدا، جانبازان و آزادگان افتخارآفرینان دوران دفاع مقدس ایران اسلامی و مایه خیر برکت برای جامعه هستند.
وی تصریح کرد: حضور جانبازان و آزادگان در جامعه نشان از افتخارآفرینی این عزیزان در نظام مقدس ایران اسلامی دارد که مانند ستاره در تاریخ این ملت می‌درخشند. تاریخچه هر کشور دریچه‌ای به سوی تمدن آن ملت است زیرا اگر بخواهیم مردم یک جامعه را بشناسیم باید تاریخ آن ملت را بخوانیم و دفاع مقدس سند افتخار تاریخ ایران اسلامی است.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد با بیان اینکه دفاع مقدس شایسته‌ترین واژه برای جنگ تحمیلی هشت ساله است، افزود: در جنگ تحمیلی هشت ساله، آغازگر جنگ نبودیم و فقط از میهن و حکومت اسلامی خود دفاع کردیم به صورتی که حتی یک وجب از خاک سرزمینمان را از دست ندادیم و دفاع مقدس برای ملت ایران اسلامی تبدیل به ارزش افتخارآفرین شد.
میرمرادی در همین راستا افزود: شهدا به بالاترین درجه رفیع کرامت انسانی دست یافتند و نام و آرمان شهدا سرلوحه تمامی فعالیت‌ها مسئولین شده است و امام خمینی (ره) بر حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تأکید و توصیه کردند ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه مدیون جانفشانی شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان هستیم، اظهار داشت: امروز ما وظیفه داریم با ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت دین خود را به شهدا، جانبازان و آزادگان ادا کنیم.
وی ضمن تشکر از مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: بسیار خشنود و خرسند هستم که تعداد زیادی از مسئولان استان و شهرستان نیشابور از جامعه ایثارگران هستند و خدا را شاکر هستیم که پیام‌آور فرهنگ و ایثار و شهادت در جامعه هستیم و با همین فرهنگ متعالی و صبر و گذشت می‌توانیم از تنگناهای اقتصادی عبور کنیم و باهمسبتگی و تلاش مضاعف گام در جهت موفقیت‌ها برداریم.
در این مراسم که فرماندار نیشابور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، فرماندهان نظامی و انتظامی، تنی چند از روسای ادارات و خانواده‌های شهدا و ایثارگران نیشابور حضور داشتند کلنگ احداث ساختمان بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان به زمین زده شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد در سفر یک روزه خود به شهرستان نیشابور همچنین از بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان بازدید کرد و کارکنان بنیاد نیشابور در یک فضای صمیمی مسائل خود را با وی در میان گذاشتند.
گفتنی است، شهرستان نیشابور بیش از 2300 شهید، 4700 جانباز و 300 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 218883