داخلی صفحه سمنان خبر
 
ما مدیون شهداییم و هر چه داریم از شهداست
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۹
نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان در مراسم تجلیل از بازنشستگان بنیاد سمنان گفت : ما مدیون شهداییم و هر چه داریم از شهداست .
ما مدیون شهداییم و هر چه داریم از شهداست
 
به گزارش ایثار واحد سمنان ، به مناسبت 25 شهریور ، روز خانواده و تکریم بازنشستگان ، آیین تجلیل از بازنشستگان بنیاد شهید و امور ایثارگران ستاد استان و شهرستانهای سمنان و مهدیشهر صبح روز شنبه 25 شهریور 96 در نمازخانه بنیاد استان برگزار شد .
در این مراسم ابتدا حجت الاسلام فریدون ، مدیر کل بنیاد سمنان طی سخنانی به گذر شتابناک ساعات و دقایق عمر ، فرصت دیدار بازنشستگان را توفیقی الهی قلمداد کرده و گفت : دیدار چهره مبارک همکاران پیشکسوت و بازنشسته ، مهر و محبت  را در فضای کاری بنیاد ازدیاد نموده و و زمینه برای انتقال تجارب ارزنده آنان را فراهم می آورد . وی با اشاره به روایتی از امیر مومنان حضرت علی ( ع ) اظهار داشت : آدمی هر چقدر هم ثروتمند باشد از اقوام و دوستان و خویشان بی نیاز نیست و این موضوع در فضاهای اداری و کاری نیز قابل تسری و تعمیم است بویژه اینکه صدق در گفتار و کردار ، زیباترین یادبودیست که از آدمی در محیط کار بجا می ماند .
در ادامه ، مطهری نژاد ، مدیر کل اسبق بنیاد نیز طی سخنانی کوتاه با تاکید بر اینکه باید فضای معنوی ای که در بنیاد حاکم است را قدر دانست و از این فرصت طلایی برای مهرورزی و نیکوکاری و محبت به همکاران و ایثارگران بهره جست .
سپس حضرت آیت ا.. شاهچراغی ، نماینده ولی فقیه ، امام جمعه سمنان و مدیر کل اسبق بنیاد استان طی بیاناتی ضمن تایید و تاکید بر تداوم اجرای اینگونه مراسم اظهار کرد : ما مدیون شهداییم و هر چه داریم به برکت وجود شهداست . وی خاطر نشان ساخت خدمت به ایثارگران و جلب رضای آنان در حقیقت جلب رضا و خشنودی خداوندست .
در پایان این مراسم به پاس قدردانی از بازنشستگان ، از آیت ا.. شاهچراغی و یکایک بازنشستگان با اهداء هدیه قدردانی و تجلیل شد .
 
کد مطلب: 219127
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...