داخلی صفحه گلستان خبر
 
نامگذاری هفته دفاع مقدس ادای دین به خانواده های شهدا است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲
مدیرکل بنیاد گلستان گفت: نامگذاری هفته دفاع مقدس ادای دین کوچکی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است.
نامگذاری هفته دفاع مقدس ادای دین به خانواده های شهدا است
 
به گزارش ایثار واحد گلستان ، علی اصغر فاضلی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان ضمن تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت: یاد و خاطرات دوران دفاع مقدس خوشبختانه در طول زمان از ذهن مردم نرفته است و این نشان از قداست و پاکی خون دلیرمردان عرصه ایثار و شهادت دارد .
وی با بیان اینکه این هفته همزمان با سالروز عزاداری سرور و سالار شهیدان است . افزود: نامگذاری هفته دفاع مقدس ادای دین کوچکی است به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و روح بلند وملکوتی شهدایی که با تاسی از سرور سالار شهیدان حضرت عبی عبدالله الحسین (ع) ایستادند و با ایستادگی خود عزت امروز و تعالی فردا را به ارمغان آوردند .
مدیر کل بنیاد از مهمترین برنامه های این هفته را غبار روبی گلزار شهدا بصورت متمرکز در سراسر استان ، اجرای طرح سپاس ( دیدار از خانواده های معزز شاهد و ایثارگر دوران دفاع مقدس ) ، برگزاری یادواره شهدا در سراسر استان ، دعوت از جانبازان در اجرای رژه 31 شهریور ، برگزاری نمایشگاه و جلسات کمیته ایثارگران ، نواختن زنگ ایثار توسط جانبازان و خانواده های شهدا و برگزاری مسابقات ورزشی (دارت ، تنیس روی میز ، تیر اندازی ، کوه نوردی و...) عنوان نمود.
وی خاطر نشان کرد: از دیگر برنامه ای این هفته برگزاری مسابقات فرهنگی ( قرآنی ، فرهنگی و...) ، برگزاری مسابقات نماز و اذان کارکنان بنیاد ، برگزاری کرسی تلاوت در شهرستان های تابعه ، استفاده از پیام آوران ایثاردر مراسمات ، حضور حداکثری در نماز جمعه ، برگزاری مسابقات کتاب خوانی ، اعزام سخنران به نماز جمعه ، مکاتبه با ادارات جهت تقدیر و تجلیل از ایثارگران 8سال دفاع مقدس اداره مذکور و برگزاری مراسم زیارت عاشورا در حسینیه شاهد سراسر استان می باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 219146