داخلی صفحه یزد خبر
 
امام جمعه بافق: عظمت کار شهیدان قابل درک از نگاه مادی نیست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۸
یادواره شهدای روستای جزستان با حضور امام جمعه و مسئولان شهرستان بافق به همت بنیاد شهید و امورایثارگران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شورای اسلامی دهیاری جزستان برگزار شد.
امام جمعه بافق: عظمت کار شهیدان قابل درک از نگاه مادی نیست
 
به گزارش "ایثار یزد" در راستای گرامیداشت مقام شهدای والامقام روستای جزستان و شهدای مدافع حرم یادواره شهدای این روستا در مسجد فاطمیه برگزار شد.
امام جمعه بافق در این مراسم با ادای احترام به ساحت مقدس شهدا اظهار کرد: عظمت کار شهیدان قابل درک از نگاه مادی نیست لکن آنان با روح بلند و الهی خود برای اعتلای اسلام ناب محمدی و گسترش آن در جهان قیام کردند.
حجت الاسلام سلیمانی به تشریح مقام شهدا پرداخت و گفت: زنده نگه داشتن یاد شهدا نزد خدا بسیار با عظمت است و قرنهاست که به برکت نام شهدا و مجالس شهدای کربلا اسلام زنده و پویا رسالت انسان ساز خود را انجام می دهد.
وی افزود: دشمنان تلاش می کنند تا یاد و خاطره شهدا را کمرنگ و از بین ببرند و شما مردم هر اندازه که می توانید تعداد، کیفیت و شرکت در این مجالس را بالا ببرید و دشمن را ذلیل کنید.
در این مراسم همسر شهید مدافع حرم ابراهیم عشریه در سخنانی به تشریح زندگی پر خیر و برکت این شهید گرانقدر پرداخت.
وی تصریح کرد: همه شهدا علاقه وافری به خانواده و فرزندان خود دارند ولی مسئله مهم تر به نام اسلام و اهل بیت عصمت و طهارت وجود دارد که آنان را وامی دارد از کلیه تعلقات دنیوی بریده و برای دفاع از اسلام و اهل بیت پیامبر به نبرد با دشمنان دین بشتابند.
کد مطلب: 219251