داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
با حضور پرشور مردم رودان صورت گرفت
تشییع پیکر پاک شهید روشی بر روی دستان عاشقان ولایت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۵
پیکر مطهر شهید محمدیاسین روشی نوجوان 10 ساله رودانی با حضور پرشور و حماسی مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه رودان در اوج عاطفه و احساس از حد فاصل میدان مرکزی شهر تا گلزار شهدا بر روی دستان پرمهر مردم همیشه در صحنه این شهرستان تشییع شد.
تشییع پیکر پاک شهید روشی بر روی دستان عاشقان ولایت
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ،  پیکر مطهر شهید محمدیاسین روشی نوجوان 10 ساله رودانی با حضور پرشور و حماسی مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه رودان در اوج عاطفه و احساس از حد فاصل میدان مرکزی شهر تا گلزار شهدا بر روی دستان پرمهر مردم همیشه در صحنه این شهرستان تشییع شد.  
امروز تجلی آوای رود رودِ مادرانی بود که به یاد تشنه‌کامی قاسم‌ابن‌الحسن(ع) به زیارت آفتاب آمده بودند و دلتنگی‌های خود را مشق می‌کردند.
حضور پرشور ایثارگران و رزمندگان که در کنار خانواده‌های معظم شاهد روایتگر دوباره ناب‌ترین حضورهای این مردم مؤمن و انقلابی در تشییع شهدای دفاع مقدس بود که فارغ از رنگ پریده احزاب و جناح‌ها به عشق انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و تبعیت از رهبری هر یک چنان مشکی‌پوش و گریان بودند که انگار تن به تن محمدیاسین دیگری در خانواده خود فدای اسلام ناب و انقلاب کرده‌اند.
در این مراسم سردار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، حجت‌الاسلام معصومی نماینده بعثه مقام معظم رهبری در سازمان حج و زیارت، بهروز اکرمی معاون سیاسی ـ امنیتی استانداری هرمزگان، احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران استان هرمزگان، فرماندار رودان و تمامی مسؤولان دستگاه‌های اجرایی و نهادهای انقلابی شهرستان حضور داشتند و مردم همیشه در صحنه رودان را همراهی کردند.
 
کد مطلب: 219333