ارائه خدمات درمانی ایثارگران باید مطلوب، به موقع و در خور شان و منزلت آنان باشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۶
مدیرکل بنیاد استان در جلسه با بیمه دی گفت: بنیاد و بیمه دی باید تمام تلاش خود را در خصوص ارائه خدمات مطلوب، به موقع و در خور شان و منزلت ایثارگران انجام دهند تا موجب رضایت مندی کامل جامعه هدف و ادای دین به این عزیزان باشد.
 
به گزارش "ایثار" چهارمحال و بختیاری: جلسه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و مسئولین بیمه دی و ریاست انجمن داروسازان استان امروز چهارشنبه 29 شهریور ماه 96 در بنیاد استان برگزار شد.

این جلسه با حضور نجفی مدیرکل، دکتر درعلی معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، خانم زندی رئیس بیمه دی استان، دکتر شاهقلیان رئیس انجمن داروسازان استان و کارشناسان بهداشت و درمان بنیاد برگزار شد.

فریبرز نجفی؛ هدف از برگزاری این جلسه را بسترسازی اجرایی شدن بیمه تکمیلی ایثارگران و انتقال از بیمه ایران به بیمه دی عنوان کرد.

وی با اشاره به بحث خدمات درمانی ایثارگران و اهمیت آن گفت: به لحاظ اهمیتی که ارائه خدمات به ایثارگران دارا می‌باشد و حساسیتی که در این زمینه وجود دارد بنیاد و بیمه دی باید تمام تلاش خود را در خصوص ارائه خدمات مطلوب، به موقع و در خور شان و منزلت ایثارگران انجام دهند تا موجب رضایت مندی کامل جامعه هدف و ادای دین به این عزیزان باشد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 219529