داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
فرماندار شهرستان هرسین:
اقتدار خانواده‌های معظم شهداسبب تعمیق دستاوردهای انقلاب شده است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۷
کرمانشاه- فرماندار شهرستان هرسین گفت: اقتدار و عظمت خانواده‌های معظم شهدا سبب تقویت و تعمیق بخشیدن به دستاوردهای انقلاب اسلامی شده است.
اقتدار خانواده‌های معظم شهداسبب تعمیق دستاوردهای انقلاب شده است
 
به گزارش خبرنگار مهر، امیر شاه آبادی فرماندار هرسین امروز چهارشنبه به همراه جمعی از مسئولان ادارات شهرستان با خانواده های معظم شهدا، شهید شهرام خدایی، شهید احدالله زارعی و شهید نعمت الله شاهمرادی این شهرستان دیدار کردند.
فرماندار هرسین در دیدار با خانواده معظم شهدا بیان داشت: بر خود تکلیف دانستیم تا با حضور در محضر خانواده های معظم شهداء در برابر آنان ادای دین نماییم و با احترام به مقام شامخ آنان ضمن گرامیداشت یاد شهداء در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و اعتلای آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی سهیم باشیم.
امیر شاه آبادی در ادامه بر لزوم قدردانی از خانواده های معظم شهداء تأکید کرد و اظهار داشت : امنیت و اقتدار ایران اسلامی را مدیون شهداء و خانواده های آنان هستیم و تأکید کرد که دلجویی از خانواده های معظم شهداء تکلیفی مهم برای مسئولین است .
شاه آبادی بیان داشت: اقتدار و عظمت خانواده های معظم شهداء همواره باعث تقویت و تعمیق بخشیدن به دستاوردهای انقلاب اسلامی شده است.
فرماندار هرسین افزود: این دیدارها در طول سال و در فواصل زمانی معین و به مناسبت‌های مختلف در شهرستان هرسین انجام می‌شود و امیدواریم این اقدام حرکت مثبتی در راستای شناسایی مشکلات این عزیزان و برطرف کردن آنها باشد .
در پایان با اهداء لوح تقدیر از خانواده های معظم شهدا تقدیر به عمل آمد.
کد مطلب: 219584