داخلی صفحه زنجان خبر
 
چهارمین جلسه شورای مدیران بنیاد استان زنجان برگزار شد/ 80درصد جامعه هدف نسبت به دریافت خدمات درمانی رضایت دارند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۳
مدیرکل بنیاد استان زنجان در چهارمین جلسه شورای مدیران بنیاد استان زنجان گفت: 80درصد جامعه هدف نسبت به دریافت خدمات درمانی رضایت دارند.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، چهارمین جلسه شورای مدیران بنیاد استان زنجان با حضور مدیرکل، معاونان و کارکنان بنیاد شهید وامور ایثارگران استان و مسئولان بیمه دی برگزار شد.
در این جلسه مدیرکل بنیاد استان زنجان با اشاره به اینکه جلب رضایت جامعه هدف همیشه از اولویت ‌های ما بوده است، افزود: خوشبختانه با تلاش‌هایی که مسئولان در بنیاد شهید و امورایثارگران داشته‌اند طبق نظر سنجی‌ها به این موضوع رسیدیم که 80 درصد از ارباب رجویان از خدمات درمانی و بهداشتی که دریافت می‌کنند رضایت خاطر دارند.
علی کاظمی ادامه می‌دهد: اما باید در کنار خوشحالی برای این موضوع توجه داشته باشیم که جلب رضایت 20 درصد نیز در اولویت‌های مهم قرار دارد و باید برای جلب رضایت آنها نیز از ایده‌های نو، تعاملات، همدردی و هر مسیر که موجبات رضایت آنها در مسیر حل مشکلات میسر کند استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه یکی از کارهای مهم در حال حاضر با توجه به شعار سال که مقام معظم رهبری عنوان کرده‌اند، مدیریت هزینه‌ها است، عنوان کرد: همچنین ایجاد تعاملات و همکاری میان دستگاه‌هایی که در رفع مشکلات حوزه درمان می‌توانند موثر واقع شوند از ضرورت‌ها محسوب می‌شود.
کاظمی ادامه داد: برنامه‌ریزی در کارها یکی از ارکان موفقیت محسوب می‌شود و باید توجه داشته باشیم که در نظر گرفتن تمهیدات لازم در بحران‌ها می‌تواند روبه‌رو شدن با مسائل را آسان‌تر کند.
در ادامه هر یک از حاضران نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کرده و درباره موضوعات و مشکلات ایثارگران به گفتگو پرداختند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 219590