داخلی صفحه زنجان خبر
 
دفاع مقدس؛ دفاع از ایمان، میهن و انسانیت بود
تاریخ انتشار : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۸
مدیرکل بنیاد استان زنجان گفت: دفاع مقدس؛ هفته دفاع از ایمان، میهن و انسانیت بود.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، مدیرکل بنیاد استان زنجان ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و همچنین گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: همزمانی هفته دفاع مقدس با آغاز ماه محرم و همچنین سال تحصیلی جدید می‌تواند پیام‌آور مردانگی امام حسین، ایثار رزمندگان و شهدا و پاسداری خون همه شهیدان از سوی نسل جدید باشد.
علی کاظمی با اشاره به اینکه اگر خانواده شهدا امروز سربلند هستند به این خاطر است که فرزندانشان با الگو قرار دادن امام حسین(ع) به سعادت دست یافتند، افزود: ندای " هَل مِن ناصر یَنصُرنی" امام حسین(ع) همچنان در جامعه طنین انداز است، ندایی که شهدای مدافع حرم به آن لبیک می‌گویند و این چنین نشان می‌دهند راه شهدا همچنان ادامه دارد.
وی ادامه داد: دفاع مقدس؛ هفته دفاع از ایمان، میهن و انسانیت بود و در این میان رزمندگان به راستی با عمل خود نشان دادند که راه حق سدی بزرگ در مقابل ظلم خواهد بود و در نهایت ستم به زانو در می‌آید.
مدیرکل بنیاد استان زنجان ادامه داد: هفته دفاع مقدس فرصتی است کم نظیر برای اینکه پی ببریم چگونه شهدا از بهترین داشته خود در راه امام حسین(ع) گذشتند و این چنین مخلصانه در راه پروردگار خود مجاهدت کردند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 219692
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...