تسلیت در پی درگذشت مادر و برادر و برادر زاده گرامی همکار اداره کل دانش پژوهان
تاریخ انتشار : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰
انا لله و انا الیه راجعون
تسلیت در پی درگذشت مادر و برادر و برادر زاده گرامی همکار اداره کل دانش پژوهان
 
با قلبی سرشار از اندوه درگذشت مادر، برادر و برادر زاده گرامی جناب آقای رحیم نریمانی معاون محترم اداره کل دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر را تسلیت گفته، برای درگذشتگان رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و شکیبایی خواستاریم.

پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین شهیدی در پی درگذشت  همسر،  فرزند  و  نوه  شهید نریمانی
 
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس  بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت همسر، فرزند و نوه معظم شهید محمدعلی نریمانی را به آقای رحیم نریمانی معاون اداره کل دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر تسلیت گفت.

متن پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به شرح زیر است:
«انا  لله و  انا   الیه   راجعون»
جناب آقای رحیم نریمانی
سلام علیکم
وقتی صبر از ساحت ایمان خانواده ­های شهدا حرمت می­جوید، سخن از وصف بزرگی شکیبایان قاصر می­ماند. مجاهدت به شکیبایی، نشان افتخاری برای خانواده­ های معزز شهداست.
درگذشت  والده گرامیتان، بانوی ماجده  و مومنه «حاجیه خانم روح زر درویشی» همسر بزرگوار «شهید معظم محمد علی نریمانی» و  برادر بزرگوارتان مرحوم «رحمان نریمانی و فرزندشان» را به شما  و خانواده محترمتان  تسلیت  عرض  می­نمایم.
از درگاه پروردگار متعال  علو درجات را برای آن مرحومان و صبر و سلامتی را برای جنابعالی  و خانواده محترمتان مسألت دارم.
سید محمد علی شهیدی

پیام اداره کل دانش­ پژوهان و تشکل­های شاهد و ایثارگر
«انا لله و انا الیه راجعون»
برادر گرامی جناب آقای دکتر رحیم نریمانی
معاون محترم اداره کل دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر
 
خبردار شدیم که مادر مهربان و برادر و برادرزاده بزرگوارتان به رحمت خدا پیوستند.
خاموش شدن سه شمع نورانی، همسر و فرزند و نوه شهید معظم نریمانی، چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می ­نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره ­ای جز تسلیم و رضا نیست. آرزو می ­کنیم که وسعت صبر خانواده محترمتان به اندازه دریای غمشان باشد.
باهم دعا کنیم تا خداوند بزرگ روح پاک این مادر مومنه و برادر و برادرزاده گرامی را قرین رحمت واسعه الهی نموده و با مولایشان حضرت علی(ع) و بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) محشور فرماید.
همکاران شما در اداره کل دانش پژوهان و تشکل­های شاهد و ایثارگر، این ضایعه غم ­انگیز را به حضرتعالی، خانواده محترم و بستگان داغدار تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن بزرگواران آمرزش و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان معزز، صبر جمیل و اجر جزیل و برای جناب عالی طول عمر با عزت توأم با سلامتی و توفیق مسئلت می ­نمایند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 219800
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...