داخلی صفحه سمنان خبر
 
کیفیت ، سرعت ، دقت و رضایتمندی ایثارگران ، سرلوحه تلاش بیمه دی است
تاریخ انتشار : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۲
ریس بیمه دی استان سمنان در جلسه با مسئولان بنیاد گفت : کیفیت ، سرعت ، دقت و رضایتمندی ایثارگران در صدر اولویتهای کاری بیمه دی است .
کیفیت ، سرعت ، دقت و رضایتمندی ایثارگران ، سرلوحه تلاش بیمه دی است
 
به گزارش ایثار واحد سمنان ، در پی تصمیم مسئولان ارشد بنیاد مبنی بر واگذاری بیمه تکمیلی ایثارگران به بیمه دی ، جلسه ای در این ارتباط میان مدیران ، معاونان و کارشناسان بنیاد و بیمه دی استان سمنان عصر روز چهار شنبه 29 شهریور  96 برگزار شد .
در این نشست ابتدا حجت الاسلام حسن فریدون ، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان نتایج همایش یک روزه مدیران کل استانها بویژه اولویتها ، سیاستهای کاری  خصوصا ضرورت عقد قرار داد بیمه تکمیلی ایثارگران با بیمه دی را تشریح کرد .
آنگاه خیر خواه ، رئیس بیمه دی استان نیز سی سخنانی مبسوط ضمن اظهار خرسندی از توفیق خدمت به ایثارگران اذعان کرد :
به لطف خداوند جایگاه کاری بیمه دی استان از رتبه 9 به رتبه 6 در سطح کشور به لحاظ توانگری ارتقاء یافته و روز بروز شاهد بهبود فعالیتها و موفقیتهای این بیمه در سطح استان و کشور هستیم . وی خاطر نشان ساخت : کیفیت ، سرعت ، دقت و رضایتمندی ایثارگران در صدر اولویتهای کاری بیمه دی است . وی افزود ما با هدف ارائه خدمات ویژه و جلب رضایت حداکثری جامعه معزز ایثارگری استان با افتخار پیگیر ارائه خدمات شایسته به آن بزرگواران هستیم و
در ادامه جلسه هریک از روسای شهرستانها و معاونان ستاد به طرح مباحث کارشناسی در این حوزه پرداخته و مقرر شد در اسرع وقت با تعامل و هم افزائی ، زمینه  برای استقرار نمایندگان بیمه دی در بنیاد های تابعه و دریافت اسناد و فاکتورهای پرداختی ایثارگران فراهم گردد .
 
کد مطلب: 219814
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...