دیدار حجت الاسلام والمسلمین شهیدی با آیت الله العظمی مظاهری، امام جمعه و استاندار اصفهان
تاریخ انتشار : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۱
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر به اصفهان به صورت جداگانه با رییس حوزه علمیه اصفهان، نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان و استاندار اصفهان دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار حجت الاسلام والمسلمین شهیدی با آیت الله العظمی مظاهری، امام جمعه و استاندار اصفهان
 
به گزارش «ایثار» حجت الاسلام والمسلمین شهیدی روز شنبه اول مهر ماه در سفر به اصفهان در دیدار با آیت الله العظمی مظاهری از مراجع معظم تقلید و رییس حوزه علمیه اصفهان ضمن تشریح فعالیت‌های انجام‌شده در بنیاد گفت: اقدامات ویژه‌ای برای رفع مسائل درمانی ایثارگران در بنیاد شهید و امور ایثارگران صورت گرفته و تمهیدات مناسبی برای پرداخت مطالبات ایثارگران اندیشیده شده است.
آیت‌الله العظمی مظاهری نیز در این دیدار ضمن آرزوی توفیق برای حجت الاسلام والمسلمین شهیدی در ارائه خدمت به جامعه ایثارگری تأکید کرد: کار در این نهاد مقدس بسیار دشوار و سخت است و باید همه برای تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران تلاش کنیم.
رییس حوزه علمیه اصفهان با تأکید بر ضرورت احترام به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران افزود: باید با صبر و حوصله کامل، دغدغه‌های جامعه ایثارگری را بشنوید و مسائل و مشکلات آنان را برطرف کنید.
حجت الاسلام والمسلمین شهیدی همچنین در دیدار با آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان بر ضرورت کمک همه مسئولان به رفع مشکلات ایثارگران تأکید کرد و گفت: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون مجاهدت‌ها و فداکاری‌های خانواده معظم شهدا و ایثارگران است و هیچ خدمتی نمی‌تواند ایثار و از خودگذشتگی این عزیزان را جبران کند.
نماینده ولی فقیه در بنیاد در این دیدار گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران از جمله پرداخت مطالبات خانواده معظم شهدا ارائه کرد و گفت: با توجه به وجود بسیاری از خانواده معظم شهدا و ایثارگران در اصفهان باید در جهت خدمات رسانی به این عزیزان و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در این استان اقدامات مؤثری صورت گیرد.
آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان نیز در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات بنیاد شهید و امور ایثارگران بر حمایت مسئولان استان از بنیاد در جهت اجرای رسالت و وظایف خود تأکید کرد.
حجت الاسلام والمسلمین شهیدی همچنین در ادامه سفر به استان اصفهان با رسول زرگرپور استاندار اصفهان دیدار و در مورد رسیدگی به وضعیت خانواده معظم شهدا و ایثارگران در این استان گفت‌وگو کرد.
معاون رییس جمهور در این دیدار گفت: خوشبختانه فعالیت مجتمع‌های فرهنگی، ورزشی و توانبخشی در بسیاری از استان‌ها نتایج بسیار خوبی به همراه داشته است و ایجاد مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار اصفهان نیز با توجه به جامعه بزرگ ایثارگری این استان ضروری است
گفتنی است، حجت الاسلام والمسلمین شهیدی در بدو ورود به اصفهان با حضور در گلزار مطهر شهدا به مقام والای شهدای استان اصفهان ادای احترام کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 219879
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...