داخلی صفحه زنجان خبر
 
عطر شهادت با تار و پود کشور و مردم سرشته شده است/ دیدار با خانواده شهیدان گوزلیان مایه مباهات است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۴
مدیرکل بنیاد استان زنجان در دیدار با خانواده شهیدان گوزلیان گفت: عطر شهادت با تار و پود کشور و مردم سرشته شده است.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، علی کاظمی مدیرکل و محمد جواد مسلمی رئیس دفتر روابط عمومی بنیاد استان زنجان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منزل شهیدان رسول و حبیب الله گوزلیان حضور یافته و ضمن دیدار با آنان به بررسی وضعیت درمان مادر این شهیدان پرداختند.
مدیرکل بنیاد استان در بخشی از این دیدارها با اشاره به اینکه گوزل در زبان ترکی هم‌معنی زیباست، اظهار کرد: در واقع شهیدان گوزلیان زیبایی سیرت خود را با شهادت در راه حق اثبات کردند.
کاظمی از تربیت حسینی این خانواده سخن به میان آورده و افزود: به حق که تربیت مادر و پدر این خانواده نسبت به فرزندان بسیار نیکو و پسنیده بوده که 2 فرزند به مقام رفیع شهادت و فرزندی دیگر به مقام جانبازی نائل آمده‌اند.
وی با بیان اینکه دیدار با خانواده شهیدان گوزلیان مایه مباهات است، عنوان کرد: عطر شهادت با تار و پود کشور و مردم سرشته شده است به همین دلیل هر محفی که نام و یاد شهدا را با خود داشته باشد لاجرم بر دل می‌نشیند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان دستورات لازم جهت تسریع روند درمان مادر این شهیدان را صادر کرد.
شهید حبیب الله گوزلیان در 29/2/1344 متولد و در تاریخ 4/12/65 در منطقه شلمچه و شهید رسول گوزلیان در 29/2/1349 متولد و در تاریخ 7/12/1362 در جزیره مجنون به شهادت رسیدند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 220121
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...