انتصاب مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۱
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی محمود پاکدل را به عنوان مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد منصوب کرد.
انتصاب مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران
 
به گزارش «ایثار»، متن حکم حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی به شرح زیر است:

جناب آقای محمود پاکدل

باسلام 
نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقمندی شما به جامعه ایثارگری، جناب عالی را به سمت مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد منصوب می نمایم.
بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آنها، پشتوانه های مستحکم انقلاب اسلامی، طلایه داران عرصه های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند.
خدمت به این عزیزان بنا به فرمایش حضرت امام راحل (ره) خدمت به نبی اکرم (ص) است و بفرموده مقام معظم رهبری تکریم شھیدان تکریم ایثار و اخلاص است، تکریم دلهای نورانی و جانهای لبریز از صفا و نورانیت است.
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر دولت تدبیر و امید و در جهت تعالی مادی و معنوی کشور با بسیج تمام امکانات و سرمایه های سازمان، با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید. ضمنا شرح وظایف مشاور و دستیار ویژه به پیوست ابلاغ می گردد.
توفیق جناب عالی را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد منان خواستارم. 
سید محمّدعلی شهیدی
انتهای پیام/
کد مطلب: 220141