داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دیدار و سرکشی از جامعه هدف
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۶
دیدار و سرکشی از جامعه هدف
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز یکشنبه مورخ 2 مهر ماه 96 و مصادف با سومین روز از هفته دفاع مقدس پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان به اتفاق رئیس اداره حقوقی از حسن خاوند جانباز هفتاد درصد و پدر شهید معظم علیرضا آرمات در منزل دیدار نمودند .
پاکدامن در این دیدارها گفت : شهداء کسانی هستند که از دیگران شجاعت و دلیری بیشتری نشان دادند ، سینه سپر کردند و از خطر نهراسیدند و به شهادت رسیدند ، بعضی به بهشت الهی پر کشیدند و بعضی هم به درجه رفیع جانبازی نائل آمدند ، پاکدامن با بیان اینکه همانطور که گفته می شود تعبیر درستی است اینها زنده اند .
این مقام مسئول افزود : هدف از این دیدارها ، هم دیدار چهره به چهره با خانواده ایثارگران و تجدید میثاق با آرمانهای شهداست و هم احوال پرسی از این عزیزان و هم اینکه مشکلات ایشان به صورت مستقیم و بلاواسطه شنیده می شود و نسبت به رفع مشکلاتشان سریعاً اقدام لازم بعمل خواهد آمد .
پاکدامن در این دیدارها با یاد آور شدن حماسه شهداء و ایثارگران در طول دوران انقلاب و به خصوص دوران دفاع مقدس ، خدمت به این عزیزان را مایه افتخار و عزت نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت : پراکندن رایحه ایثار و مقاومت در جامعه ضامن بقا و استمرار انقلاب خواهد بود .
کد مطلب: 220230