خدمت به خانواده‌های شهدا اقدامی فرهنگی و ارزشمند است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۸
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: خدمت به خانواده‌های شهدا اقدامی فرهنگی و ارزشمند است چرا که این خانواده‌ها بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند.
خدمت به خانواده‌های شهدا اقدامی فرهنگی و ارزشمند است
 
به گزارش «ایثار»، محمدصادق دوخائی با هدف ارتباطات و تعاملات بیشتر در جهت خدمت رسانی به جامعه ارزشی شاهد و ایثار گر در نشستی با رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: پیام شهدا این است که پشتیبان ولایت فقیه باشیم و ما نیز باید با ادامه راه شهدا یاد آنان را گرامی بداریم.
دوخائی افزود: شهدا اولویت زمان خود را تشخیص دادند و این را از رهبر و ولایت فقیه خود گرفته بودند و جانشان را در طبق اخلاص نهادند و به میدان جنگ رفتند و آن را تقدیم اسلام و دفاع از وطن کردند.
وی تصریح کرد: اگر ما بخواهیم نیت، رفتار و کردار شهید را همسان‌سازی با عصر خود کنیم و این سوال را مطرح کنیم که اگر شهدا در حال حاضر بودند چه کار می‌کردند؟ در جواب باید گفت که قطعاً آنان همین اولویت‌بندی را انجام می‌دادند و گوش به فرمان رهبر و ولی امر بودند.
دوخائی گفت: بنیاد و دانشگاه علوم پزشکی می توانند بهترین یادواره استانی را با مشارکت یکدیگر برگزار کنند و این در نوع خود بی نظیر است.
وی عنوان کرد: خدمت به خانواده‌های شهدا اقدامی فرهنگی و ارزشمند است چرا که این خانواده‌ها بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند.
دوخائی خاطرنشان کرد: تعامل و هماهنگی ویژه ای بین دانشگاه علوم پزشکی و بنیاد شهید و امور ایثارگران در سطح استان وجود دارد و نویدبخش این مطلب است که در حوزه سلامت دغدغه ای نه تنها برای جامعه ایثارگر بلکه برای تمام مردم استان در قالب اجرای طرح عظیم تحول نظام سلامت وجود ندارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 220256