ایثار و مقاومت باعث استمرار انقلاب اسلامی خواهد شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۷
مدیرکل بنیاد هرمزگان خدمت به این عزیزان را مایه افتخار و عزت نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: پراکندن رایحه ایثار و مقاومت در جامعه ضامن بقا و استمرار انقلاب خواهد بود.
ایثار و مقاومت باعث استمرار انقلاب اسلامی خواهد شد
 
به گزارش «ایثار»، محمد رضا پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان به اتفاق رییس اداره حقوقی با حسن خاوند جانباز هفتاد درصد و پدر شهید معظم علیرضا آرمات دیدار کرد. 
پاکدامن در این دیدار گفت: شهدا کسانی هستند که از دیگران شجاعت و دلیری بیشتری نشان دادند، سینه سپر کردند و از خطر نهراسیدند و به شهادت رسیدند؛ بعضی به بهشت الهی پر کشیدند و بعضی هم به درجه رفیع جانبازی نائل آمدند.
پاکدامن با بیان اینکه طبق گفته خداوند، شهدا زنده اند، اظهار داشت: هدف از این دیدارها، هم تجدید میثاق با آرمان های شهدا است و هم اینکه مشکلات ایشان به صورت مستقیم و بلاواسطه شنیده می شود و نسبت به رفع مشکلاتشان سریعاً اقدام لازم به عمل خواهد آمد.
پاکدامن در انتها با یادآور شدن حماسه شهدا و ایثارگران در طول دوران انقلاب و به خصوص دوران دفاع مقدس، خدمت به این عزیزان را مایه افتخار و عزت نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: پراکندن رایحه ایثار و مقاومت در جامعه ضامن بقا و استمرار انقلاب خواهد بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 220261
 


 
 
سرو سرافراز
 

یادداشت: محمود عرب فرد