داخلی صفحه یزد خبر
 
عطرافشانی و غبارروبی قبور مطهر شهدا در یزد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۷
به مناسبت هفته دفاع مقدس قبور مطهر شهدای والامقام در یزد غبارروبی و عطرافشانی می شود.
عطرافشانی و غبارروبی قبور مطهر شهدا در یزد
 
به گزارش "ایثار یزد" هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی است تا بار دیگر با یادآوری خاطرات رشادتهای رزمندگان سپاه اسلام در هشت سال حماسه و دفاع به مقام والای شهدا و ایثارگران ادای احترام کنیم.
به همین مناسبت قبور مطهر شهدای گلگون کفن استان همزمان با سراسر کشور با حضور مسئولان, خانواده معظم شهدا و ایثارگران و قشرهای مختلف مردم گلبارن و عطرافشانی خواهد شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد با اعلام این خبر از عموم مردم ولایتمدار دارالعباده دعوت کرد با حضور در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثار آنان بیعتی مجدد با آرمانهای والای آنان داشته باشند.
احمد ابراهیمی تاکید کرد: تکریم مقام شهدا, جانبازان و آزادگان وظیفه ای ملی است که بر عهده ما نهاده شده و ما وظیفه داریم در مناسبتهای مختلف ضمن تجلیل از رشادتهای آنان, خاطراتشان را برای نسل جوان جامعه بازگو کنیم.
این مراسم در یزد ساعت 16 و از کنار تربت پاک شهید محراب حضرت آیت الله صدوقی(ره) آغاز خواهد شد و در ادامه شرکت کنندگان با حضور در گلزار شهدای خلدبرین قبور مطهر شهدای گمنام, انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را عطرافشانی و گلباران خواهند کرد.
کد مطلب: 220318
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...