داخلی صفحه زنجان خبر
 
احترام به خانواده‌های ایثارگر، احترام به مردم ایران است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲
مدیرکل بنیاد استان زنجان در دیدار با جمعی از حاجیان گفت: احترام به خانواده‌های ایثارگر، احترام به مردم ایران است.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، علی کاظمی مدیرکل بنیاد استان زنجان، علی بیات معاون فرهنگی و امور اجتماعی و محمد جواد مسلمی رئیس روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با حضور در منزل چند از خانواده‌های شاهد و ایثارگر که امسال توفیق تشرف به مکه مکرمه و مدینه منوره را داشته اند با آنان دیدار کردند.
در این دیدار کاظمی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده‌های شاهد و ایثارگر قوت قلبی برای مسئولان است تا در برنامه‌ریزی‌های خود سیره شهدا را الگو قرار دهند، افزود: خانواده‌های شاهد و ایثارگر پیام شهدا را با خود به همراه دارند و با زنده نگهداشتن یاد و خاطر شهیدانشان ایثار و گذشت را به افراد توصیه می‌کنند.
مدیرکل بنیاد استان زنجان با تکریم از جایگاه شهدا، رزمندگان و خانواده آنان افزود: احترام به خانواده‌های ایثارگر، احترام به مردم ایران است و دیدار با آنها به عنوان نوعی احترام محسوب می‌شود که آثار و برکات بسیاری دارد.
وی ادامه داد: حاجیان با دعای خیر رزمندگان و شهدا به این سفر ارزشمند و معنوی مشرف شده‌اند و باید قدردان این نعمت باشند.
این دیدارها با فرزندان شهید ابوذر جعفری که در سال 1333 متولد شد و در تاریخ 8/3/60 به شهادت رسید، انجام شد.
در یکی دیگر از دیدارها نیز معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان زنجان به همراه جمعی از دیگر مسئولان بنیاد استان در منزل جانبازان سید محسن حسینی و علی صفری حضور یافته و در قالب طرح ابراهیمیان گفتگو کردند.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 220320