​مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران:
242 گلزار شهید در شهرستان‌های استان تهران ساماندهی شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: ۲۵۰ گلزار شهدا در شهرستان‌های استان تهران داریم که ۲۴۲ مورد ساماندهی شده و ۸ گلزار ساماندهی نشده که مترصد فرصت و منابع جهت ساماندهی آنها هستیم.
242 گلزار شهید در شهرستان‌های استان تهران ساماندهی شد
 
نادر نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تهران، با اشاره به نقش و وظایف بنیاد اظهار داشت: همه اراده ما صرف این شده که جهت ارائه خدمت به ایثاگران، کاهش مشکلات و بهبود خدمات به این عزیزان تلاش کنیم؛ ضمن اینکه برنامه‌ها و مصوبات ابلاغی را نیز به شایستگی اجرایی کنیم.
وی ادامه داد: با ایجاد تغییرات در دو حوزه نرم‌افزاری و سخت‌افزاری برآن شدیم تا کیفیت خدمات‌رسانی را ارتقاء دهیم؛ در حوزه نرم‌افزاری با اعمال مدیریت استراتژیک، پیگیری و نظارت مستمر برنامه محوری روان‌سازی امور ارتباط عاطفی، نظارت ستادی مستمر و تلاش جهت تحقق مدیریت مشارکتی پیگیری می‌شود و در حوزه سخت‌افزاری نوسازی تجهیزات و ناوگان خودرویی، بهسازی و مرمت ادارات شهرستان‌ها، احداث ساختمان‌های اداری جدید برای 5 شهرستانی که فاقد ساختمان ملکی بودند و اقداماتی از این قبیل انجام شده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در ادامه با اشاره به ارتقاء رتبه‌های کسب شده این سازمان تصریح کرد: رتبه‌های ارزیابی سازمان در سه سال اخیر به رتبه تک رقمی رسیده؛ در بخش مسکن در رتبه 31 قرار داشتیم که اکنون به رتبه سوم رسیدیم؛ در بخش مددکاری نیز رتبه دوم در ارزیابی کشوری را به دست آوردیم.
نصیری ضمن اشاره به طرح سپاس عنوان کرد: جهت دیدار و ارتباط با جامعه ایثارگران تحت عنوان طرح سپاس مدلی نوشتیم که در شورای ترویج فرهنگ استان مصوب شد، استاندار هم به فرمانداری‌ها ابلاغیه داد که در شهرستان‌ها اجرایی شد و در مجموع 20 هزار دیدار با ایثارگران داشتیم که 10 هزار مورد در قالب طرح ویژه جهادی سپاس انجام شد.
وی همچنین به وضعیت بیمه‌ای ایثارگران اشاره کرد و گفت: ارائه خدمت در قالب دو سیستم حمایتی و درمانی است که در همین راستا برای 60 هزار نفر بیمه مکمل ارائه شده و 65 میلیارد ریال سالانه، سرانه درمان به بیمه ایران پرداخت می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با اشاره به ساماندهی گلزار شهدا خاطرنشان کرد: 250 گلزار شهدا داریم که اکثر آنها ساماندهی شده است، در این میان 242 مورد ساماندهی شده، 8 گلزار ساماندهی نشده که مترصد فرصت و منابع جهت ساماندهی آنها هستیم؛ به علاوه از میان 3 هزارو 800 مزار، 3 هزار و 206 مزار ساماندهی شده و برخی نیاز به بهسازی دارند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 220328