داخلی صفحه زنجان خبر
 
سردار کرمی:
شهید حججی در میان تمامی توطئه‌های فرهنگی طوفان به پا کرد/ مردم و نیروهای مسلح ایران تا آخرین قطره خونشان برای دفاع از اسلام مجاهدت می‌کنند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۶
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به ورود پیکر مطهر شهید حججی به کشور گفت: شهید حججی در میان تمامی توطئه‌های فرهنگی دشمن طوفان به پا کرد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از موج رسا، سردار جهانبخش کرمی با اشاره به ورود پیکر مطهر شهید محسن حججی به آغوش وطن اظهار کرد: شهدا در صحنه دفاع مقدس، دفاع از مرزهای کشور و دفاع از حریم و حرم اهل بیت(ع) خالصانه جنگیده و مجاهدت کرده‌اند.
 
وی افزود: وقتی رزمندگان ما به درجه شهادت نائل می‌آیند تاثیرشان فوق‌العاده است، دشمنان اسلام با تهاجم و شبیخون فرهنگی تلاش می‌کنند عظمت عاشورا، جایگاه شهید و ارزشهای اسلامی را از بین ببرند اما اتفاقاتی مانند شهادت شهید حججی طوفان به پا می‌کند.
 
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به تاثیر فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد: با شهادت رزمندگانی همچون شهید حججی همه ملت ایران، ملتهای مسلمان و ملتهای بابصیرت برای مبارزه با استکبار و دست نشانده‌های آنان به پا می‌خیزند.
 
وی تصریح کرد: استکبار جهانی و در راس آنها شیطان بزرگ آمریکا باید بدانند که ملت ایران، جوانان، بسیجیان و نیروهای مسلح ما همه مانند شهید حججی هستند.
 
سردار کرمی با بیان اینکه مقاومت ادامه دارد، تاکید کرد: دشمنان ما بدانند که ما تا آخرین قطره خون از اسلام، انقلاب اسلامی، ولایت، خون پاک شیدالشهدا(ع) و یاران باوفایش، خون پاک شهدای میهن عزیزمان و این سرزمین امام زمانی دفاع خواهند کرد.
 
وی بیان کرد: عاشورا سراسر درس مقاومت و ایستادگی است و ما نیز در این راستا زیربار ظلم نخواهیم رفت.
 
کد مطلب: 220442