استاندار خراسان جنوبی:
همه ما نيازمند دعاي خیر خانواده هاي شهدا هستيم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۷
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه همه ما نيازمند دعاي خیر خانواده هاي شهدا هستيم، افزود: ديدار با خانواده هاي شهدا به مسئولين توان مضاعفي براي ارائه خدمت بهتر به مردم عزیز عنايت مي کند
همه ما نيازمند دعاي خیر خانواده هاي شهدا هستيم
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، استاندار، معاون سیاسی امنیتی،مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی  و جمعی دیگر از مدیران استانی و شهرستانی، با دو تن از خانواده های شهدای دوران ۸ سال دفاع مقدس ديدار کردند و از نزديک در جريان مسائل، مشکلات و درخواست هاي آنان قرار گرفت.
محمد مهدي مروج الشريعه، در اين ديدارها ضمن سلام و درود به شهداي اسلام و ۸ سال دفاع مقدس، اظهار داشت: اگر از خانواده شهدا ديدار مي کنيم به دليل بازسازي و نوسازي شخصيت خودمان است.
وی تصریح کرد: همانگونه که امام راحل(ره) فرمودند شهدا چشم و چراغ اسلام هستند و هر توفیقي که حاصل شده از بركت وجود اين عزيزان است.
وی با بیان اینکه همه ما نيازمند دعاي خير خانواده هاي شهدا هستيم، افزود: ديدار با خانواده هاي شهدا به مسئولين توان مضاعفي براي ارائه خدمت بهتر به مردم عزیز عنايت مي کند.
شایان ذکر است که در این دیدارها با خانواده های شهيد محمد علي پيشكار که در تاريخ ۳ اسفندماه ۱۳۶۵ در منطقه شلمچه بر اثر اصابت تركش و شهيدمحمدحسين رئوفي فرد که در تاريخ ۱۰ اسفندماه ۱۳۵۸ در منطقه بانه به درجه رفيع شهادت نائل شده بودند، دیدار و تفقد بعمل آمد.
کد مطلب: 220617