داخلی صفحه زنجان خبر
 
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان:
شهادت حججی اتحاد ملی و فراجناحی در کشور ایجاد کرد/ بزرگ‌ترین درس شهادت حججی، انقلابی ماندن است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۱
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه همه گروه‌ها در جامعه با هر گرایش و جناحی شهید محسن حججی را ستودند، گفت:‌ بزرگترین پیام شهادت این شهید بزرگوار ایجاد اتحاد فراجناحی در کشور بود.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از فارس، حجت‌الاسلام علی متین  با بیان اینکه در مجموع شهدا انسان‌هایی هستند که حیات و ممات آنها دارای برکت است، اظهار کرد: این افراد در حیات خود موجب پیشرفت اسلام و ترویج اسلام ناب محمدی شدند.
 
وی با اشاره به اینکه شهدا همه زندگی خود را وقف رشد خود کرده و تحت تعالیم ناب اسلام قرار دادند، تصریح کرد: اوج ایثار شهدا که انسان‌های پخته‌ای شدند این بود که جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا دین محفوظ ماند.
 
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه شهدا از سبک زندگی اسلامی بهره برده و خود را پرورش داده بودند، ابراز کرد: شهدا ‌زمانی که حرم اهل بیت(ع) را در خطر دیدند از یک سلسله ارزش‌ها دفاع کردند و خود را فدای این ارزش‌ها کردند که این ارزش‌ها برابر با اسلام، خداوند و پیامبر اکرم(ص) بوده است.
 
متین با تاکید بر اینکه این شهدا به اندازه‌ای با برکت هستند که پس از شهادت خود نیز مایه برکت و خیر برای جامعه اسلامی می‌شوند، گفت:‌ شهید محسن حججی با شهادت خود توانست به صورت ملموس یک اتحاد ملی و فراجناحی در کشور ایجاد کند.
 
وی با بیان اینکه همه گروه‌ها در جامعه با هر گرایش و جناحی شهید محسن حججی را ستودند، تصریح کرد:‌ اتحاد خوبی در سطح کشور برای حفظ دین و آرمان اتفاق افتاد و بزرگترین پیام شهادت این شهید بزرگوار، ایجاد اتحاد فراجناحی در کشور بود.
 
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه امروز در روز تشییع جنازه نیز، این شهید بزرگوار، همچنان مایه خیر بوده و مردم نیز پیام این شهید را دریافت کردند، افزود: امروز روز بازگشت یک قهرمان ملی و مذهبی به کشور است که مردم به خوبی از آن استقبال کردند.
 
متین با تاکید بر اینکه یک پیام دیگر شهادت شهید محسن حججی این بوده که پیش از این که جناحی فکر کنیم باید انقلابی فکر و عمل کرده و انقلابی بمانیم، اظهار کرد:‌ بزرگترین درس شهادت شهید حججی انقلابی ماندن است.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 220628