داخلی صفحه زنجان خبر
 
رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان زنجان:
حقانیت شهدای مدافع حرم، با شهادت شهید محسن حججی ثابت شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۱
رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان زنجان با بیان اینکه مردم بر سر قدردانی از شهدایی که جان خود را برای حفظ اسلام و امنیت فدا کرده، وحدت نظر دارند، گفت: با شهادت شهید محسن حججی حقانیت شهدای مدافع حرم ثابت شد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از فارس، امین بیات با اشاره به استقبال پرشور مردم از پیکر شهید محسن حججی، اظهار کرد: ایرانی هر قدر هم که با یکدیگر اختلاف داشته باشد، بر سر امنیت ملی و قدردانی از شهدا وحدت نظر دارند.
 
وی با بیان اینکه مردم بر سر قدردانی از شهدایی که جان خود را برای حفظ اسلام و امنیت فدا کرده، وحدت نظر دارند، تصریح کرد: با شهادت شهید محسن حججی حقانیت شهدای مدافع حرم ثابت شد.
 
رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان زنجان با اشاره به صحبت‌هایی که پشت سر شهدای مدافع حرم می‌شد، ابراز کرد: اما خون شهید حججی و شهادت مظلومانه و در غربت این شهید بزرگوار خط بطلانی بر روی این موارد بود.
 
بیات با اشاره به اینکه مردم با استقبال پرشور خود از شهید حججی، در واقع نقطه مشترکی بین خود و این شهید بزرگوار دیده‌اند، گفت: مردم می‌دانند که این شهیدان برای دفاع از اسلام و کشور خود و امنیت رفته‌اند.
 
وی با بیان اینکه یک سری از افراد در ابتدا قصد داشتند، تا موج تخریب علیه شهدای مدافع حرم به راه اندازند، اظهار کرد: اما موج حرکت مردم در استقبال از شهدای مدافع حرم و شهید محسن حججی به قدری قوی بود، که این افراد را ناامید کرد.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 220629