جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا و صبر خانواده‌های آنان به ثمر نشسته است.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰
فریبرز نجفی در یادوراه شهید شاخص بسیج کارمندی و 84 شهید کارمند استان گفت: مروز جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا و صبر خانواده‌های آنان به ثمر نشسته است.
 
به گزارش "ایثار" چهارمحال و بختیاری: یادواره شهید شاخص بسیج کارمندی شهید کرامت الله سلیمانی و 84 شهید کارمند استان روز چهارشنبه 5 مهرماه 96 همزمان با ایام محرم و در ششمین روز از هفته دفاع مقدس در تالار غدیر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال وبختیاری برگزار شد
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این یادواره با اشاره به اینکه آسایش و امنیت امروز کشور به برکت خون شهداست افزود: امروز جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا و صبر خانواده‌های آنان به ثمر نشسته است. 
وی گفت:شهدا حقیقت آرمانهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را با عمق وجود و باطن خود درک و برای صیانت از این ارزشها مجاهدت کردند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: همواره تبعیت از ولی فقیه، انجام امر به معروف و نهی از منکر، انس با قرآن، توجه به نماز و توجه به عفاف و حجاب، از مهمترین دغدغه‌های شهدا بوده است. 
وی هدف از برگزاری این یادواره‌ها را نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت عنوان و افزود شهید کرامت الله سلیمانی از کارکنان بنیاد جانبازان بود که به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و بر اثر عوامل شیمیایی مجروح و پس از تحمل سالها درد جانبازی به فیض عظمای شهادت نائل و امسال به عنوان شهید شاخص کارمندی در استان معرفی شدند.
انتهای پیام /
کد مطلب: 220680