در برابر صبر، بردباری و استقامت ابثارگران باید کرنش کرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۹
در دیدار جانبازان ویلچری با نماینده ولی فقیه در استان توسط مدیرکل بنیاد عنوان شد: ما در برابر صبر، بردباری و استقامت ایثارگران کرنش می کنیم و همیشه خود را مدیون این عزیران می دانیم.
 
به گزارش "ایثار" چهارمحال و بختیاری: نشست صمیمی جانبازان قطع نخاع با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد و مدیرکل بنیاد در زیرسایه پرچم امام حسین(ع) برگزار شد.
در مراسمی خاص با حضور خادمین حرم حضرت ابا عبدلله الحسین(ع) جانبازان ویلچری استان با تبرک کردن خود به پرچم حسینی که توسط خادمین از حرم آورده شده بود ضمن برپایی مراسم سوگواری ایام محرم با حجت الاسلام نکونام دیدار و مورد تفقد وی قرار گرفتند.
در این دیدار که در محل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد برگزار شد حجت الاسلام نکونام اظهار داشت جانبازان عزیز با تمسک جستن به سرور و سالار خود یعنی حضرت ابا عبدلله الحسین(ع) راه را از بیراهه جدا و در مسیر آن حرکت کردند و به قرب الهی نزدیک شدند.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان نیز در این مراسم گفت ما در برابر صبر، بردباری و استقامت ایثارگران کرنش می کنیم و همیشه خود را مدیون این عزیران می دانیم.
وی افزود خدماتی که بنیاد به این عزیزان ارائه می کند در خور شان این عزیزان نیست ولی بنیاد نهایت تلاش خود را در این زمینه انجام می دهد.
انتهای پیام /
کد مطلب: 220692