داخلی صفحه سمنان خبر
 
شهدا و ایثارگران کشور را بیمه کردند و ما باید حافظ دستاوردهای آنان باشیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۸
نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان در دیدار با ایثارگران گفت : شهدا و ایثارگران با بذل جان ، کشور و نظام را بیمه کردند و ما بازماندگان قافله شهادت باید حافظ سرمایه و دستاوردهای ارزشی آنان باشیم .
شهدا و ایثارگران کشور را بیمه کردند و ما باید حافظ دستاوردهای آنان باشیم
 
به گزارش ایثار واحد سمنان ، جمعی از ایثارگران شهرستان سمنان به اتفاق مسئولان بنیاد استان و شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس پیش از ظهر پنج شنبه 6 مهرماه 96 با نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان دیدار و گفت و گو کردند .
در این نشست ، ابتدا حجت الااسلام فریدون ، مدیر کل بنیاد سمنان گزارشی از رتبه های ممتاز ایثارگری استان در سطح کشور را بازگو و برجسته ترین خدمات ارائه شده به ایثارگران را طی سالیان اخیر برشمرد و هدف از این دیدار را بهره برداری از بیانات و رهنمودهای نماینده ولی فقیه در تداوم مسیر خدمت رسانی به ایثارگران قلمداد کرد .
آنگاه حضرت آیت ا.. شاهچراغی ، نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان نیز طی سخنانی کوتاه ضمن اظهار تسلیت به مناسبت ایام شهادت ابا عبد ا.. الحسین ( ع ) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس اذعان داشت :
در اینکه استان سمنان در ایثارگری ممتاز است هیچ شکی نیست ولیکن چیزی که مهم است این است که بکوشیم تا این جایگاه حفظ و تقویت شود و بدون شک راهکار دستیابی به این هدف توسل به ائمه و الگو برداری از رفتار فداکارانه امام حسین و یاران آن حضرت است . وی افزود همانگونه که امام حسین به نماز و امر به معروف و نهی از منکر عشق می ورزید ما هم باید در زندگی عملی خود احکام دین و قرآن و نماز را پیاده کنیم . وی خاطر نشان ساخت همانگونه که شهدا با نثار جان خود انقلاب و نظام را بیمه کردند ما هم به عنوان بازماندگان قافله شهادت مکلفیم دستاوردهای ارزشی آنان را حفظ کنیم .
 
کد مطلب: 220704
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...