داخلی صفحه بوشهر خبر
 
غبارروبی گلزار مطهر شهدای شهر بوشهر به مناسبت هفته دفاع مقدس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۱
به مناسبت هفته دفاع مقدس غبارروبی گلزار مطهر شهدای شهر بوشهر و تجدید میثاق با آرمان‌های والای شهیدان با حضور سرپرست استانداری بوشهر، فرماندهان نظامی استان، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر برگزار شد.
غبارروبی گلزار مطهر شهدای شهر بوشهر به مناسبت هفته دفاع مقدس
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در این آیین در گفتگو با خبرنگار ایثار واحد بوشهر گفت: در تمامی این سرزمین پاک و در هر عرصه‌ای که در این نظام مقدس پیشرفتی مشاهده می‌شود از وجود شهدای هشت سال دفاع مقدس هست.
وی بابیان رشادت‌ها و مجاهدت‌های شهدا در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: اکنون مسئولین می‌بایست با رهنمود ساختن نقشهٔ راه این عزیزان در عمران و آبادانی مرزوبوم اسلامی‌مان کوشا باشند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر اضافه کرد: هیچ‌یک از شهدا نیازی به چنین مراسمی ندارند بلکه این ما هستیم که در اینجا جمع شدیم تا یاد و خاطره شهدا را زنده نگه‌داریم و از این طریق ادامه‌دهندگان خوبی برای راه شهدا و انقلاب اسلامی باشیم.
تشکری تصریح کرد: شهدا با نثار خون خود از اسلام و مهین عزیزمان دفاع کردند و همه ما را مدیون خود کردند و درس ایثار و شهادت را به ما آموختند و امیدواریم که رهروی راستینی درراه آنان باشیم و در فردای قیامت در مقابلشان سربلند باشیم.
وی تأکید کرد: شهدا الگوهای بسیار ارزشمند و تأثیرگذاری در کشور می‌باشند و به برکت خون پاک شهیدان، انقلاب اسلامی ایران باوجود تمام توطئه‌ها و دشمنی‌ها تا به امروز پابرجا بوده و به راه خود ادامه می‌دهد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر ترویج فرهنگ ناب ایثار و شهادت در جامعه را ضروری دانست و افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می‌تواند آرمان و هدف شهدا را برای نسل جوان جامعه معرفی و آنان را برای ادامه این مسیر تشویق کند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 220823